Wakacje nad Bałtykiem? Sprawdź Czasnadmorze.pl

Wiosna przywitała nad piękną pogodą, dlatego coraz częściej w naszych głowach pojawiają się myśli o wakacjach. Jeśli wybieracie się na swój letni wypoczynek nad Bałtyk, mamy dla Was inspirujące źródło informacji.

czasnadmorze

[pullquote type=”right”]Czasnadmorze.pl prowadzi również popularny Ranking Miejscowości Nadmorskich.[/pullquote]Czasnadmorze.pl to prawdopodobnie jeden z najlepszych portali dotyczących wypoczynku nad morzem. Nadmorskich portali turystycznych jest całe mnóstwo, jednak większość ogranicza się do prezentowania wyłącznie bazy noclegowej, ewentualnie podstawowych atrakcji danej miejscowości. Czasnadmorze.pl to źródło inspiracji, informacji o atrakcjach czy ciekawych imprezach nad morzem. Znajdziecie tu wiele ciekawych przewodników np. o atrakcjach dla dzieci nad morzem czy pomysłach na aktywność w „niepogodę”. Najwięcej treści dotyczy okolic Półwyspu Helskiego. To tam na aktywnie wypoczywających czeka najwięcej atrakcji.

Najczęściej czytane tematy na portalu to:

  • Gdzie z dzieckiem nad morze?
  • Weekend SPA nad morzem
  • Domki kempingowe nad morzem
  • Gdzie na tanie wakacje nad morze?

Ranking Miejscowości Nadmorskich

Czasnadmorze.pl prowadzi również popularny Ranking Miejscowości Nadmorskich w którym poza głosami internautów, wartością dodaną są setki komentarzy internautów, którzy dzielą się opiniami o nadmorskich kurortach. O tym jak turyści wypoczywają nad morzem przekonacie się sprawdzając strony konkurs „Kocham Bałtyk”. Ponad 1500 zdjęć zgłoszonych do pierwszej edycji konkursu potrafią przekonać każdego, że Bałtyk jest piękny!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry