WEB.GOV.PL – sprawdzony partner w e-biznesie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości odpowiadając na potrzeby e-przedsiębiorców uruchomiła nową wersję strony www.web.gov.pl. Portal oprócz bardziej przejrzystej szaty graficznej, wzbogacił się o dodatkowe funkcjonalności. Obecnie, to najbardziej kompleksowe źródło wiedzy w Internecie o pozyskiwaniu dotacji europejskich na e-biznes.

Portal Wspieramy e-biznes www.web.gov.pl powstał, aby informować przedsiębiorców o zasadach prowadzenia i finansowania e-biznesu w ramach działania 8.1 i 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).

Cechą wyróżniającą ulepszony portal spośród zbliżonych tematycznie stron internetowych jest jego kompleksowość. „Z jednej strony koncentrujemy się na aktualnościach – intensywnie komunikujemy o wydarzeniach dotyczących działania 8.1 i 8.2 np. o konkursach, czy zapraszając na spotkania dla przedsiębiorców. Z drugiej, stawiamy na ich edukację –  pomagamy  zrozumieć specyfikę i mechanizmy obu działań unijnych oraz prowadzenia biznesu w Internecie” powiedział Leszek Czech, jeden z ekspertów PARP tworzących portal Web.gov.pl

Nowością na stronie www.web.gov.pl są videocasty, gdzie eksperci PARP wyjaśniają m.in. czym są Działania 8.1 i 8.2 i doradzają jak uniknąć błędów wypełniając wnioski.

Nowa strona wzbogaciła się również o popularne tagi, sondę, a zainteresowani mogą już otrzymywać newsletter. Wraz z rozwojem strony, znajdzie się na niej generator wniosków czyli aplikacja informatyczna do wypełniania wniosków o dofinansowanie.

Moderatorzy portalu będą również wzbogacać treścią zakładki, które działają od początku istnienia strony np. dobre praktyki – gdzie prezentowane są przykłady realizowanych projektów e-biznesowych, czy e-booki – czyli poradniki jak napisać dobry biznes plan, jakie etapy trzeba przejść by założyć własną firmę i jak ją skutecznie promować.

www.web.gov.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top