Widzew sprzedaje bilety on-line

Widzew Łódź rozpoczął sprzedaż biletów on-line. Obecnie przez Internet dostępne są bilety na mecz derbowy Widzew-ŁKS, który odbędzie się na stadionie Widzewa 5 października br. Do sprzedaży w sieci klub przeznaczył łącznie 500 biletów, w tym 100 najtańszych biletów w sektorze D. Sprzedaż internetowa biletów potrwa do wyczerpania puli lub do 30 września.

Bilety są dostępne dla osób posiadających Karty Identyfikacji Kibica i można za nie zapłacić przelewem lub kartą kredytową. Będzie można je odebrać osobiście za okazaniem karty KIK w kasie przy stadionie klubu lub zostaną wysłane na adres kupującego pocztą – w zależności od opcji wybranej przez kibica na stronie internetowej. Do odbioru biletu w kasie konieczne są wszystkie karty KIK, na które zostały kupione bilety. Standardowa sprzedaż biletów w kasach rozpocznie się we wtorek, 2 października o godzinie 10.

„Jesteśmy pierwszym klubem w Polsce, który samodzielnie wprowadził sprzedaż biletów na mecze on-line – poprzez własną stronę internetową i korzystając z posiadanych przez Klub rozwiązań informatycznych. Obserwujemy ogromne zainteresowanie wprowadzonym przez nas udogodnieniem – w ciągu pierwszej godziny od uruchomienia serwisu sprzedaliśmy ponad 150 biletów. Ponadto, poprzez wymóg posiadania Karty Identyfikacji Kibica przyczynimy się do zwiększenia bezpieczeństwa podczas rozgrywek, a jednocześnie ułatwiamy zakup biletów sympatykom Widzewa mieszkającym poza Łodzią.” – komentuje Marcin Bujnowicz, Członek Zarządu Klubu Sportowego Widzew Łódź SA.

Bilety na mecz dostępne są na stronie https://www.ks-widzew.pl/zakup/, a szczegółowy regulamin sprzedaży pod adresem https://www.ks-widzew.pl/zakup/regulamin.html.

System informatyczny umożliwiający sprzedaż przez Internet biletów na mecze odbywające się na stadionie Widzewa Łódź został wdrożony we współpracy z firmą BDR.

www.ks-widzew.pl/zakup

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top