Jeszcze więcej e-narzędzi dla Twojej firmy

Firmowy Warsztat Finansowy (FWF) powiększa ilość narzędzi online, które służą do przeprowadzenia analiz procesów biznesowych dla MŚP. Pod adresem www.e-fwf.pl firmy mogą korzystać z bezpłatnych narzędzi służących do przeprowadzenia wszelkich analiz procesów biznesowych.

fwf_500 Dostępny zbiór stale się powiększa. W ostatnim czasie przybyło aż 9 dodatkowych e-narzędzi, głównie z zakresu zarządzania płynnością firmy, optymalizacją podatkową i wskaźnikami rentowności. Użytkownicy na razie mogą korzystać z nich nieodpłatnie. Oprócz tego firmy mogą wybierać z podstawowych 25 bezpłatnych narzędzi, dzięki którym można m.in. przeprowadzić analizę rentowności, ryzyka kredytowego, form opodatkowania albo przygotować wycenę przedsiębiorstwa metodą likwidacyjną lub DCF. Do użycia narzędzia niezbędna jest tylko rejestracja w systemie, a następnie należy wprowadzić poszczególne dane wyjściowe a system sam przygotuje dla nas wyniki analizy. W ten sposób za kliknięciem myszki mamy dostęp do analiz dla naszej działalności z każdego miejsca na świecie, zawsze i dowolnej dla nas porze.

Baza modeli analitycznych może się powiększać dzięki platformie autorskich narzędzi online. Portal poszukuje freelancerów, którzy chcieliby tworzyć e-instrumenty dostosowane do indywidualnych potrzeb danego sektora oraz zarabiać na ich rozpowszechnianiu za pośrednictwem Firmowego Warsztatu Finansowego. Kreacja nowych narzędzi odbywa się poprzez gotowe szablony, które zamieniają opracowane przez Twórców modele analityczne na narzędzia online. Aby zostać współpracownikiem FWF należy przy rejestracji na portalu wybrać profil ‘Twórcy’, wtedy użytkownik będzie miał dostęp do opisanej funkcjonalności. Na portalu już zgłaszane są przez firmy zapotrzebowania na nowe e-narzędzia, takie jak analiza prognozy finansowej czy kalkulator diet krajowych. W najbliższym czasie możemy się więc spodziewać, że oferta Firmowego Warsztatu Finansowego jeszcze się powiększy.

Portal powstał dzięki wsparciu funduszy europejskich z programu Innowacyjna Gospodarka. Jest całkowicie dostępny z poziomu komputerów, posiadających dostęp do Internetu pod adresem www.e-fwf.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry