Wielka Globalna Premiera Globalnego Rozwoju Grupy TIENS: Zamiana, Transcendencja i Sukces

Czy nadal pamiętasz, że w 2015 roku prywatna firma zorganizowała ponad 6,700 pracowników, aby udać się do Nicei, Francja i ustanowiła Światowy Rekord Guinnessa, który został ogłoszony przez media głównego nurtu w 167 krajach na  całym świecie i stał się globalną wiadomością? Wielu uczonych, ekspertów i media są zdziwieni i badają jaki to jest rodzaj firmy i w jaki sposób osiągnęła ona globalny sukces w zaledwie 20 lat. Interpretacje, sekrety i odpowiedzi z 26 lat rozwoju firmy znajdują się w książce “Odblokowanie Drzwi Imperatora”, która ukazała się w Londynie w styczniu 2021 roku oraz w książce “Globalny Rozwój Grupy TIENS: Zamiana, Transcendencja i Sukces, która została obszernie wydana na całym świecie w październiku 2021.Te dwie książki, razem z Panem Li Jinyuan i Grupą TIENS, Nową Zamianą i Teorią Transcendencji, kształtują mądrość systemu teorii Grupy TIENS.

Wielka Globalna Premiera Globalnego Rozwoju Grupy TIENS: Zamiana, Transcendencja i Sukces 1

Pan Li Jinyuan i Grupa TIENS przedstawia historię przedsiębiorców, Nowa Teoria Zamiany i Transcendencji prezentuje innowacje teoretyczne, Otwarte Drzwi Cesarza dokumentują proces rozwoju, a Globalny Rozwój Grupy TIENS: Wymiana, Transcendencja i Sukces integruje system teoretyczny. Pan Li Jinyuan, Prezes Grupy TIENS, wyraził nadzieję, że te cztery książki mogą poprowadzić wszystkich do otwarcia drzwi wiedzy, wkroczenia na drogę działania, wejścia do sali marzeń i wreszcie osiągnięcia szczytu własnego sukcesu i chwały!

Pan Li Jinyuan i Grupa TIENS

Pan Li Jinyuan ciężko pracował na swoje marzenie z całych sił. W ciągu zaledwie kilku lat założona przez niego Grupa TIENS miała miliardy aktywów; w 1997 roku Grupa skoncentrowała swoje wysiłki i jednym tchem otworzyła rynki w 37 krajach, a w 2002 roku rozwinęła ponad 60 krajowych oddziałów, otworzyła międzynarodowy rynek i sieć marketingową oraz sprzedała swoje produkty do 86 krajów i regionów; jego szybkość i skala rozwoju są niesamowite!

Pan Li Jinyuan zapisał historie przedsiębiorczości swojej i swoich partnerów w książce Pan Li Jinyuan i Grupa TIENS w 2002 roku, pokazując cenne cechy, takie jak marzenie, odwaga, wytrwałość, wiedza i uczciwość, co jest potężną pomocą dla lidera w promowaniu rozwoju przedsiębiorczości i stanowi podstawę teoretyczną dla następnej książki Nowa Teoria Wymiany i Transcendencji.

Nowa Teoria Wymiany i Transcendencji

TIENS przezwyciężył wiele problemów i przeszkód w procesie rozwoju rynku międzynarodowego. Po latach pionierskich doświadczeń, Pan Li Jinyuan głęboko zdał sobie sprawę, że naukowe i jednolite teoretyczne wytyczne są bardzo ważne dla rozwoju przedsiębiorstw. Starannie podsumował doświadczenia i wnioski z rozwoju rynku międzynarodowego TIENS, w połączeniu z ciągle zmieniającym się otoczeniem rynkowym, dotrzymywał kroku czasom, stworzył własną drogę do sukcesu i przedstawił naukową i praktyczną “Nową Teorię Zamiany i Transcendencji”, która jest oryginalną strategią i taktyką rozwoju. Nowa Teoria Zamiany i Transcendencji skompilowana przez Pana Li Jinyuan została opublikowana w 2003 roku, co przyciągnęło więcej uwagi do TIENS, a następnie międzynarodowi przyjaciele traktowali rozwój TIENS jako przykład do zbadania Otwartych Drzwi szybkiego rozwoju gospodarczego.

Odblokowywanie Drzwi Imperatora

Christopher Sheedy, jako znany australijski dziennikarz i pisarz, napisał książkę Odblokowywanie Drzwi Imperatora z perspektywy osoby trzeciej poprzez dogłębne zbadanie i zrozumienie, która została wydana w Londynie w styczniu 2021 roku. Christopher Sheedy uważa, że w kontekście globalnej integracji gospodarczej, praktyka rozwoju TIENS i sublimowane Nowego Swap i Teorii Transcendencji przyniosły nowe praktyki i pomysły na szybki rozwój większej liczby przedsiębiorstw, a międzynarodowi przyjaciele wysoko ocenili Odblokowywanie Drzwi Imperatora. Pan Li Jinyuan poświęcił się badaniom w połączeniu z nową innowacyjną praktyką i dalej optymalizował, wzbogacał, doskonalił i promował Nową Teorię Zamiany i Transcendencji, co doprowadziło do wydania Globalnego Rozwoju Grupy TIENS: Wymiana, Transcendencja i Sukces w październiku 2021 roku.

Globalny rozwój Grupy TIENS: Wymiana, Transcendencja i Sukces

Globalny rozwój Grupy TIENS: Wymiana, Transcendencja i Sukces łączy nowe innowacyjne praktyki w celu poprawy wiedzy. Poprzez analizę empiryczną i studium porównawcze, kompleksowo pokazuje, jak globalna grupa przedsiębiorstw, na podstawie “wymiany i reorganizacji”, integruje najnowsze praktyki biznesowe, technologie informacyjne, zarządzanie siecią i technologię komunikacyjną, inteligentne połączenie i technologię połączeń, blockchain i technologię platformową itp. w celu realizacji ścisłego połączenia tradycyjnego biznesu i nowoczesnej technologii informacyjnej sieci, a także realizacji “auto-odwrócenia i transcendencji”. Co ważniejsze, ta książka głęboko analizuje kluczowe czynniki sukcesu i wymienia typowe przypadki tych czynników promujących rozwój przedsiębiorstw, które odgrywają bardzo ważną rolę referencyjną i przewodnią dla globalnego układu i rozwoju przedsiębiorstw.

Pan Li Jinyuan powiedział, że TIENS będzie nadal marzył i z pełnym przekonaniem promował trzecie przedsięwzięcie, przyspieszał realizację strategii „jednego ciała i wielu skrzydeł” w kierunku „nowej teorii transcendencji zastępczej” i koncepcji „współistnienie, dzielenie się i wygrywanie”, dalej będzie pogłębiał globalny rynek, kontynuując początkową misję „przynoszenia zdrowia ludziom i służenia społeczeństwu” oraz osiągania coraz cennieszej wartości.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry