Wielkie akcje promocyjne online – nie opłaca się już kupować w inne dni!

Miłośnikom internetowych zakupów z pewnością nie są obce największe akcje promocyjne. Black friday, Weekend zniżek czy Dzień Singla to tylko kilka przykładów akcji, na których kupujący mogą zaoszczędzić. Kiedy czekają nas najbliższe dni promocji i dlaczego są tak popularne? Poznaj z nami świat internetowych oszczędności.

Wielkie akcje promocyjne online - nie opłaca się już kupować w inne dni! 1

Święta oszczędnego kupowania

Black friday, czyli inaczej Czarny piątek był do niedawna kompletnie nieznanym pojęciem. Wpływ amerykańskiej kultury jest jednak tak silny, że obecnie prawie każdy z nas choć raz poddał się zakupowemu szaleństwu właśnie w ten dzień. To święto zakupów odbywa się tylko raz w roku i zdobywa serca serca kupujących na całym świecie. W Polsce coraz więcej sieci handlowych chętnie włącza się w to wydarzenie, oferując kupującym atrakcyjne rabaty. W tym roku czekają nas zniżki, sięgające aż do 70% standardowej ceny.

Zapisz w kalendarzu datę 23.11. i nie przegap tej wyjątkowej okazji.

Nieco wcześniej, bo już 11.11 będzie miało miejsce inne święto zakupów – AliExpress Day, które w Polsce znane jest jako Dzień Singla. To również doskonała okazja, aby zrobić większe zakupy w jeszcze niższych cenach. W przypadku tego dnia, promocje będą sięgać nawet 90% standardowej ceny. Jeżeli więc jesteś fanem chińskiej platformy zakupowej AliExpress, nie możesz tego przegapić.

Cashback – oszczędzaj nie tylko od święta

Sezonowe akcje sprzedażowe to dobry sposób na oszczędne zakupy. Mają one jednak miejsce raz w roku i czasami zdarza się je przegapić. Mamy dobrą wiadomość. Dzięki portalowi Tipli.pl możesz oszczędzać codziennie. W jaki sposób? Wszystko za sprawą zwrotów cashback. Wystarczy, że dokonasz bezpłatnej rejestracji na portalu, wybierzesz dowolny sklep partnerski zrobisz zakupy tak, jak zwykle. Część wydanej kwoty po prostu wróci na Twoje konto. Będąc użytkownikiem Tipli nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a ceny wybranych produktów nie są sztucznie podwyższane. Oprócz znanych i lubianych sklepów z modą, takich jak chociażby Bonprix, elektroniką czy akcesoriami do domu, znajdziesz tam również portale, takie jak Allegro czy AliExpress.

Wielkie akcje promocyjne online - nie opłaca się już kupować w inne dni! 2

Czy wiesz, że będąc użytkownikiem Tipli możesz zaoszczędzić więcej podczas Black friday i AliExpress Day? Zgarnij zniżki i dodatkowy cashback!

To nie wszystko! Portal Tipli to także źródło promocji, które możesz wykorzystać podczas codziennych zakupów w ulubionych supermarketach. Jako użytkownik Tipli masz dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wszystkich polskich sieci handlowych. Planuj swoje zakupy i oszczędzaj każdego dnia.

Wielkie akcje promocyjne online - nie opłaca się już kupować w inne dni! 3

Na Tipli znajdzesz wszystkie aktualne promocje w jednym miejscu. Sprawdź, co kryje najnowsza Auchan gazetka!

Jeszcze nie oszczędzasz? Zarejestruj się na Tipli i zacznij dbać o swój budżet mądrze. Czy wiesz, że na nowych użytkowników czeka 10 zł bonusu na start? Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i pozwól sobie na więcej każdego dnia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top