Wirtualna Polska pomaga

Opublikowano: 21 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

Tuż po północy ze środy na czwartek nieznani bandyci podpalili schronisko dla zwierząt przy ul. Madalińskiego w Gdańsku Oruni. Zginęło pięć psów. Spłonęło całe zaplecze weterynaryjne. Straty są szacowane na około 100 tysięcy złotych.

Wirtualna Polska (wp.pl) zbiera fundusze na pomoc w odbudowie schroniska. Na specjalnie uruchomionej stronie, pod adresem abc.wp.pl/schronisko, znalazły się informacje o numerach, pod które wysyłać można sms-y, z których dochód portal przekaże schronisku oraz numer konta bankowego, na które wpłacać można kwoty pomocy.

Straż Miejska w Gdańsku ufundowała nagrodę dla osoby, która przyczyni się do wykrycia sprawców bestialskiego podpalenia schroniska dla bezdomnych zwierząt. Informacje pomocne w schwytaniu podpalaczy należy przekazywać na telefon alarmowy Straży Miejskiej w Gdańsku – 986 , policyjny – 997 oraz wskazane na stronie gdańskie numery telefonów.

http://abc.wp.pl/schronisko

Sylwester KozakWirtualna Polska pomaga

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.