Wirtualny prezent na święta? Czemu nie.

Dużymi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Święta radości, niecodziennego klimatu i… problemów z prezentami. Z reguły obdarowujemy się rzeczami namacalnymi, których zakup nierzadko kosztuje nas sporo nerwów i straconego czasu. Żyjemy jednak w dobie Internetu i wirtualnych usług. Dlaczego zatem nie wykorzystać ich jako podarunek dla bliskiej nam osoby?

Czym obdarować? Jak przekonuje Active 24 domena internetowa to nie tylko doskonały prezent, z którego można zacząć natychmiast korzystać, ale i niezłą inwestycją. Domenowy prezent będzie wyjątkowy, bo wybrany specjalnie dla konkretnej osoby: często składa się z imienia i nazwiska np. JanNowak.pl, albo tylko nazwiska . Wówczas może służyć całej rodzinie. Warto puścić wodze fantazji i kierować się indywidualnymi preferencjami i cechami najbliższych.

Osobista poczta e-mail jest równie dobrą propozycją. . jan@mikolajczyk.pl), nie tylko ułatwia kontakt, ale także pozwala się wyróżnić na tle innych internautów.

Pakiet hostingowy to propozycja dla tych, którzy chcą obdarować bardziej wartościowym prezentem. Pakiet zawiera serwer www, pocztę e-mail i domenę. W ten sposób możemy podarować najważniejsze narzędzia do stworzenia serwisu internetowego. Wuj będzie mógł stworzyć witrynę firmową, rodzice rodzinną galerię, a kuzyn osobistego bloga.

Internet coraz bardziej ułatwia nam życie. Wirtualne prezenty mogą być idealnym rozwiązaniem dla osób, których bliscy mocno związani są z tym wszechobecnym medium. Podarunku takiego co prawda nie schowamy pod choiną, ale nie znaczy to, że obdarowana takim prezentem osoba będzie zawiedziona. To oryginalna alternatywa dla kolejnego kompletu kapci,  skarpetek czy kosmetyków.

Za ile? Koszty takiego wirtualnego prezentu są bezbolesne dla domowego budżetu. Serwis Active24.pl  oferuje rejestrację domen od 2,90 zł netto, natomiast pakiet hostingowy można nabyć za cenę 19,90 zł netto.

www.active24.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry