Wirtualny świat mlecznych pyszności

Müller Polska uruchomił polską stronę internetową www.mullerpolska.pl.  Nowa strona to źródło informacji o firmie i jej produktach, a także doskonała zabawa dla dużych i małych miłośników mlecznych przysmaków.

Serwis Müller’a to kontynuacja strategii firmy, której celem jest przekonanie konsumentów o wyjątkowych walorach smakowych jej produktów. Przejrzysta grafika oraz intuicyjna komunikacja serwisu zachęcają do zgłębienia szczegółów mlecznej krainy, po której oprowadza nas sympatyczna krowa Müller’a, znana z reklam telewizyjnych i materiałów POS.

Oprócz obowiązkowych informacji korporacyjnych dotyczących firmy, marki, gwarancji, polityki jakości oraz oferowanych produktów, znajdziemy tu sporo dodatków zapraszających do interaktywnej zabawy z Müller’em. Zakładka „pyszna zabawa” zawiera informacje o konkursach oraz aktualnych promocjach, tapety do ściągnięcia, oryginalne e-kartki, które internauta samodzielnie przygotowuje i wysyła do dowolnego adresata, a także grę w mleczne literki, która wciągając do zabawy, zachęca internautę do zdobywania kolejnych poziomów wyjątkowych smaków MüllerMilk, przedłużając tym samym czas spędzany w wirtualnym świecie mlecznych pyszności.

www.mullerpolska.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry