WP zacieśnia współpracę z Telewizją Polsat

Opublikowano: 29 marca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Wirtualna Polska zacieśnia współpracę z Telewizją Polsat. Na stronach portalu ruszyły właśnie internetowe serwisy najnowszych programów Polsatu: ‚SHOW!TIME’ oraz ‚Chcę Być Piękna’.

W każdy piątek o 20:05 podczas gwiazdorskiego widowiska ‚SHOW!TIME’ znane i lubiane postaci (dziennikarze, sportowcy, prezenterzy telewizyjni…) zmieniają się w prawdziwe gwiazdy showbiznesu. W zabawie udział bierze szesnastu zawodników. Z pomocą reżyserów – w podwójnej roli (twórców i Jurorów) – Olgi Lipińskiej, Olafa Lubaszenko, Janusza Józefowicza i Andrzeja Strzeleckiego – przygotowują wielkie muzyczno-taneczne show. Wersja online programu dostępna jest na stronie: showtime.wp.pl. W witrynie, obok opisu sylwetek uczestników każdorazowej edycji i galerii ich zdjęć, Internauci znajdą także ekskluzywne wywiady z bohaterami programu, członkami jury, materiały multimedialne,

w tym relacje zza kulis, zapowiedzi kolejnych odcinków. Wirtualna Polska organizować też będzie internetowe czaty z uczestnikami.

Program ‚Chcę być piękna’ jest polską wersją holenderskiego hitu ‚Make Me Beautiful’. Jest to ‚makeover’ – pierwsza polska edycja tego typu formatu w Polsce. W każdym odcinku będziemy śledzić metamorfozę dwóch kobiet – bohaterek programu. Z każdą z tych kobiet przez 6 tygodni pracuje sztab specjalistów. W tym czasie pozbawione są kontaktu z najbliższymi. Efekty tych niezwykłych przemian fizycznych i psychicznych będą mogli zobaczyć dopiero w studiu, podczas finału, wraz z widzami. Premiera programu już 30 marca o godzinie 20:15. Internetowy serwis programu znaleźć można pod adresem chcebycpiekna.wp.pl. Tuż po emisji każdego odcinka na stronach serwisu publikowane będą informacje o uczestniczkach, galerie zdjęć, filmowe fragmenty poszczególnych odcinków.

Współpraca Wirtualnej Polski i Telewizji Polsat została zainicjowana jesienią 2004 r. WP uruchomiła wówczas witrynę autorskiego programu Tomasza Lisa ‚Co z tą Polską?’. Serwis tomaszlis.wp.pl ma nie tylko charakter informacyjny, jest też dynamiczną platformą łączącą twórców i gości audycji z Internautami. W lutym 2005 r. powstał serwis wydarzenia.wp.pl -uzupełnienie ‚Wydarzeń’, jednego z najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce.

http://www.wp.pl

Hanna LaskowskaWP zacieśnia współpracę z Telewizją Polsat

Podziel się!

O autorze

hania