Współpraca hipotekaplus.pl i nieruchomosci-online.pl

Opublikowano: 24 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Chcąc kupić dom lub mieszkanie, zastanawiamy się jak sfinansować dany zakup. Najbardziej interesuje nas konkretna informacja o wysokości miesięcznej raty przyszłego kredytu. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie serwis nieruchomosci-online nawiązał współpracę z wortalem hipotekaplus.pl.
Karol Karolczak z serwisu nieruchomosci-online mówi: „Dzięki połączonym
wysiłkom użytkownicy naszego serwisu, będą mogli automatycznie korzystać z wyszukiwarki kredytów hipotecznych. Dbamy o udostępnianie osobom odwiedzającym naszą stronę praktycznych narzędzi”.

Każdy przeglądający stronę, będzie mógł w różnych bankach obliczyć dokładną ratę swojego przyszłego kredytu.

Tomasz Pizur z wortalu  hipotekaplus.pl dodaje: „Rozpoczęcie współpracy z czołowym serwisem umieszczającym ogłoszenia sprzedaży nieruchomości, daje możliwość dotarcia z naszym praktycznym narzędziem do większej liczby użytkowników. Dzięki niemu bez konieczności umawiania się na zbędne spotkania, sami mogą obliczyć ratę kredytu dla poszukiwanej nieruchomości”. Do dyspozycji użytkowników serwisu będą także niezależni Doradcy Kredytowi na Telefon firmy hipotekaplus.pl. Bezpłatnie pomagają oni w wyborze najkorzystniejszej opcji kredytu, w kompletowaniu dokumentów oraz w złożeniu wniosku, aż do otrzymania kredytu w wybranym banku.

Sylwester KozakWspółpraca hipotekaplus.pl i nieruchomosci-online.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.