Wszystko o seksie i miłości w nowym serwisie ONiONA.com

Opublikowano: 20 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wraz z początkiem lutego wystartował nowy serwis poświęcony szeroko rozumianym sprawom miłości, seksu i erotyki. Pod adresem oniona.com odnaleźć można nie tylko kompendium wiedzy na wszystkie tematy, o których każdy chciałby wiedzieć, a wstydzi się zapytać, ale także porady, ciekawostki a także opisy wielu technik seksualnych.

Cechą wyróżniającą witrynę jest brak wulgaryzmów i pornografii. Nad zawartością merytoryczną tekstów i porad czuwa specjalistka z dziedziny edukacji seksualnej, a zespół młodych i twórczych autorów dba o najwyższy poziom zamieszczanych w niej materiałów. Jak podkreślają, ich głównym celem jest dotarcie do osób w wieku 15-25 lat. Właśnie w tym wieku najczęściej następuje inicjacja oraz pierwsze kontakty seksualne. Pamiętając jaka w związku z tym ciąży na nich odpowiedzialność, przy opracowywaniu zakresu poruszanych tematów posiłkują się badaniami, przeprowadzanymi wśród grupy docelowej.

Seks i miłość to nie tylko domena młodych. To dla tych trochę starszych wiekiem ale także i doświadczeniem czytelników poświęcona jest część serwisu obejmująca porady i ciekawostki jak skutecznie urozmaicić swoje dotychczasowe życie seksualne.

Wykorzystana w serwisie technologia dostarczona przez FabrykaReklamy.com umożliwia na bieżąco komentowanie każdego z zamieszczonych artykułów. Pozwala to na swobodne wyrażanie opinii, a tym samym na współtworzenie treści serwisu. Jak się okazało zainteresowanie internautów przeszło najśmielsze oczekiwania autorów. W ciągu dwóch tygodni od momentu startu strona zanotowała ponad 20.000 wizyt. Kilkaset osób zapisało się już na listę osób otrzymujących cotygodniowy biuletyn informacyjny.

http://www.oniona.com

Sylwester KozakWszystko o seksie i miłości w nowym serwisie ONiONA.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.