Wszystko o seksie i miłości w nowym serwisie ONiONA.com

Wraz z początkiem lutego wystartował nowy serwis poświęcony szeroko rozumianym sprawom miłości, seksu i erotyki. Pod adresem oniona.com odnaleźć można nie tylko kompendium wiedzy na wszystkie tematy, o których każdy chciałby wiedzieć, a wstydzi się zapytać, ale także porady, ciekawostki a także opisy wielu technik seksualnych.

Cechą wyróżniającą witrynę jest brak wulgaryzmów i pornografii. Nad zawartością merytoryczną tekstów i porad czuwa specjalistka z dziedziny edukacji seksualnej, a zespół młodych i twórczych autorów dba o najwyższy poziom zamieszczanych w niej materiałów. Jak podkreślają, ich głównym celem jest dotarcie do osób w wieku 15-25 lat. Właśnie w tym wieku najczęściej następuje inicjacja oraz pierwsze kontakty seksualne. Pamiętając jaka w związku z tym ciąży na nich odpowiedzialność, przy opracowywaniu zakresu poruszanych tematów posiłkują się badaniami, przeprowadzanymi wśród grupy docelowej.

Seks i miłość to nie tylko domena młodych. To dla tych trochę starszych wiekiem ale także i doświadczeniem czytelników poświęcona jest część serwisu obejmująca porady i ciekawostki jak skutecznie urozmaicić swoje dotychczasowe życie seksualne.

Wykorzystana w serwisie technologia dostarczona przez FabrykaReklamy.com umożliwia na bieżąco komentowanie każdego z zamieszczonych artykułów. Pozwala to na swobodne wyrażanie opinii, a tym samym na współtworzenie treści serwisu. Jak się okazało zainteresowanie internautów przeszło najśmielsze oczekiwania autorów. W ciągu dwóch tygodni od momentu startu strona zanotowała ponad 20.000 wizyt. Kilkaset osób zapisało się już na listę osób otrzymujących cotygodniowy biuletyn informacyjny.

http://www.oniona.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry