Wszystko w służbie zwierzakom!

Coraz więcej towarów zamawiamy w sklepach internetowych, nic więc dziwnego w tym, że liczymy na sprawną obsługę i szybkie otrzymanie naszej paczki. Dotyczy to zwłaszcza tych sytuacji, w których nagle przypomnimy sobie o czymś niezwykle istotnym, na przykład kończącej się karmie dla naszego psa czy kota – a weekend za pasem!

W takim przypadku kierujemy się zwykle ku sprawdzonym i godnym zaufania sklepom zoologicznym, takim jak Keko.pl. Z jednej strony znajdziemy w nim bogaty asortyment zawierający również takie produkty, które przydadzą się w naszej rzeczywistości ze zwierzakiem domowym. Z drugiej strony możemy liczyć na szybką obsługę i w pełni skompletowaną paczkę.

Co kupujemy na ostatnią chwilę?

Wszystko w służbie zwierzakom! 1Najlepszy sklep zoologiczny to zwykle taki, który powstał z miłości do zwierzaków. Odznacza się on wówczas bogatym asortymentem i korzystnymi cenami, również w ramach ciekawych promocji. W sklepie zoologicznym Keko.pl znajdziemy wszystkie produkty, które mogą nas zainteresować zarówno podczas szybkich zakupów, jak i rozpieszczania naszego zwierzaka czy czynienia jego życia jeszcze ciekawszym i wygodniejszym.

Zazwyczaj, jeśli potrzebujemy szybkiego dostarczenia paczki z zakupami dla zwierzaka, to oznaczać może tylko kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest brakująca karma – nikt z nas nie chce narażać swojego pupila na konieczność głodowania czy tymczasowej zmiany karmy, która może doprowadzić do perturbacji żołądkowych. Druga z nich to zwykle brak bieżących produktów, których używamy, aby zachować czystość wokół zwierzaka; może to być zarówno żwirek dla kota, jak i ekologiczne woreczki do sprzątania po psie. Trzecim produktem, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, są preparaty na pasożyty zewnętrzne. Aby uchronić psa czy kota przed kleszczami inwestujemy w preparaty w formie kropli i często zapominamy uzupełnić zapasy – przez co musimy dokupować je na ostatnią chwilę.

Nowy rekord szybkości w Keko.pl!

Jeśli więc szukamy możliwości zrobienia zakupów internetowych z szybką przesyłką, oferta tego sklepu może nas szczególnie zainteresować. To bowiem właśnie w Keko.pl padł ostatnio nowy rekord szybkości obsługi. Od momentu opłacenia przez klienta zamówienia do chwili, kiedy gotowa paczka oczekiwała na przyjazd kuriera minęło tylko… 8 minut! To absolutnie jeden z najlepszych czasów obsługi, zwłaszcza w sklepie zoologicznym posiadającym tak bogaty asortyment.

Co zawierało się w tym rekordowo krótkim czasie? Przede wszystkim przekazanie zamówienia do realizacji, czyli przesłanie go na magazyn. Tam wszystkie produkty zostały skompletowane do jednego koszyka, a następnie zeskanowane, aby potwierdzić zgodność zamówienia z tym, czego oczekiwał klient. Potem cała paczka została bezpiecznie zapakowana – to istotne, by żaden z produktów nie uległ uszkodzeniu w czasie różnych sytuacji transportowych, co mogłoby wpłynąć zarówno na jego jakość, jak i stan całej paczki. W końcu sklep wygenerował specjalną etykietę dla kuriera oraz wysłał wiadomość, że paczka czeka na odbiór. Tyle rzeczy tylko w 8 minut!

Warto dodać jeszcze, że od momentu pojawienia się zamówienia w systemie do chwili, gdy paczka oczekiwała na kuriera, minęło w sumie 17 minut. Te pozostałe 9 minut to czas, w którym klient wygodnie i bez konieczności wychodzenia z domu zapłacił za paczkę szybkim przelewem.

Keko.pl to więcej niż sklep

To świetna przestrzeń dla osób, które dbają o swoich domowych pupili i chcą być na bieżąco z rozmaitymi informacjami na ich temat. W Keko.pl znajdziemy bowiem możliwość skonsultowania się ze specjalistą za pomocą wysyłanej porady czy też ciekawe, rozbudowane artykuły o zwierzętach różnych gatunków oraz ich potrzebach. Ciekawe treści blogowe pozwolą każdemu opiekunowi psa, kota czy nawet chomika dowiedzieć się czegoś nowego o potrzebach zwierzaka i dopasować wszystkie elementy jego życia do realnych potrzeb. A wszystko po to, aby jak najbardziej służyć zwierzakom oraz ich opiekunom!

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top