Wynajem auta do ślubu

Pary, które planują ślub i wesele, wiedzą najlepiej, ile rzeczy jest do ogarnięcia i załatwienia. Do najważniejszych zaliczają się wybór terminu ślubu, sali weselnej, sukni ślubnej – to najbardziej oczywiste sprawy. Oprócz nich jest jednak sporo równie ważnych kwestii, o których nie można zapomnieć. Należy do nich m.in. wybór auta na ślub. Wynajem samochodu ślubnego z wypożyczalni to najpopularniejsza opcja.

Wybór samochodów na ślub na rynku jest tak wielki, że czasem naprawdę nie wiadomo na co się zdecydować. Od zwykłych „codziennych” aut, po wyszukane lub zabytkowe modele, Pary Młode mogą przeglądać, oglądać i wyszukiwać, a na pewno zawsze znajdą coś ciekawego. Najpierw jednak trzeba się w tym wszystkim odnaleźć! Z pomocą przychodzą wyspecjalizowane portale internetowe. Prawdziwym zagłębiem najciekawszych ofert wynajmu samochodu na ślub pozostaje www.czymdoslubu.pl. Z czytelnym podziałem aż na 5 kategorii prezentuje Parom Młodym piękne pojazdy ślubne z całej Polski i na każdą kieszeń.

Auto na ślub z wypożyczalni czy od znajomych?

Wynajem auta do ślubu 1Niekiedy Pary Młode pożyczają auto na ślub od swoich znajomych, głównie po to, by zaoszczędzić trochę grosza. Jeśli decydujecie się na taką opcję, koniecznie zweryfikujcie, czy Wasz potencjalny samochód ślubny jest odpowiednio zadbany! Zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Auto na ślub nie musi być luksusowe ani szczególnie efektowne, ale powinno elegancko i schludnie się prezentować.

Należy też zapytać właściciela pojazdu o możliwość udekorowania samochodu. Przyklejanie czy mocowanie dekoracji na masce, z tyłu bądź na klamkach nie powinno w żaden sposób uszkodzić lakieru. Powinniście jednak poinformować znajomego o tym, że chcecie ozdobić pożyczany samochód do ślubu, by upewnić się, że nie ma on nic przeciwko temu.

Dla wielu najwygodniejszą opcją pozostaje natomiast wynajem samochodu na ślub z wypożyczalni czy salonu.

Kiedy wypożyczyć samochód na ślub?

To pytanie klucz, nie tylko w odniesieniu do wyboru auta ślubnego. Generalna zasada obowiązująca w przypadku organizacji ślubu brzmi tak: im wcześniej, tym lepiej!

Im wcześniej Pary Młode zaczną rozglądać się za niezbędnymi usługami i rzeczami, w tym za samochodem na ślub, tym większe prawdopodobieństwo, że zdobędą te upatrzone i wymarzone. Niekiedy okazuje się, że lokal weselny, na którym zależało Młodym, ma zajęte terminy nie tylko na rok, ale i nawet na dwa lata wprzód! Dlatego warto zawczasu orientować się i rozglądać, a także dokonywać rezerwacji.

Wynajem samochodu na ślub w opcji… lastminute

Jeżeli jednak z jakichś powodów nie możemy sobie na to pozwolić – np. dlatego, że decyzja o ślubie zapadła dość spontanicznie, a data jest już całkiem blisko – zawsze pozostaje opcja tzw. lastminute. Jak się okazuje, działa ona nie tylko w odniesieniu do wakacji, ale również można się z nią spotkać przy różnych usługach ślubnych.Na portalu www.czymdoslubu.pl w specjalnej zakładce „Last Minute” warto przejrzeć oferty samochodów ślubnych, które można wypożyczyć niemal z dnia na dzień.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top