Wynajem iPada na konferencje, spotkania, targi i badania

Tablety to wszechstronne narzędzia. Gwarantują lepszą prezentację w nowoczesnej formie w trakcie konferencji i targów. Zapewniają wysoką efektywność zespołu podczas szkoleń i prezentacji biznesowych, a w rękach ankieterów stanowią świetne narzędzie wspomagające prowadzenie badań marketingowych i sondaży. Jak zorganizować na różne eventy, o różnym czasie trwania i w dowolnej skali odpowiedni liczbę takich urządzeń? Rozwiązaniem jest wynajem iPada lub innych tabletów!

Tablety przebojem wdarły się do naszej codzienności i zadomowiły w niej na dobre. Są wykorzystywane zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych. W tym drugim przypadku pełnią znacznie więcej funkcji, niż można by się po nich spodziewać. Przekonaj się, jak wykorzystać w pełni ich możliwości. Pomijając oczywiste i indywidualne zastosowania tabletów, możemy wskazać co najmniej kilka obszarów i sytuacji, w których te urządzenia okazują się nad wyraz pomocne:

Spotkania biznesowe, konferencje i pokazy specjalne

Tablety w takich sytuacjach sprawdzają się znakomicie. Są lekkie, poręczne i nie zajmują dużo miejsca. Można je skonfigurować pod konkretne wymagania, zainstalować tylko takie aplikacje bądź prezentacje, które będą przeznaczone pod dane wydarzenie. Wynajem iPada czy innego tabletów, nawet w niewielkiej ilości może znacznie poprawić efektywność zespołu i samą organizację wydarzenia.

Dedykowane aplikacje

Oprócz powszechnie dostępnych aplikacji można przygotować rozwiązania szyte na miarę. Tablety wzbogacone o specjalne aplikacje świetnie sprawdzają się w grach miejskich, badaniach marketingowych, jako punkty płatnicze albo urządzenia do kontroli dostępu, sprawdzania zaproszeń czy kart wstępu. Decydując się na wynajem iPada otrzymują Państwo tablet skonfigurowany zgodnie z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami.

Badania marketingowe i sondaże

Tablet może być i jest doskonałym narzędziem w badaniach marketingowych i społecznych, w sondażach i sondach ulicznych czy nawet w wyborach. Ankieter wyposażony w tablet wybiera opcje w elektronicznym kwestionariuszu, a dane są natychmiast wysyłane na serwer, dzięki czemu inna osoba lub osoby, w dowolnym miejscu, mogą prowadzić analizę danych.

wynajem-tabletow

Tablety kojarzą się jako urządzenia podręczne, ale bardzo dobrze sprawdzają się też jako tzw. webkioski lub standy. Tablet zamyka się na specjalnym statywie, który można postawić nawet w bardzo ruchliwym miejscu, jak galeria handlowa, stacja benzynowa czy sklep, bez obaw o jego bezpieczeństwo. Standy i stojaki są niezwykle starannie wykonane, wyglądają bardzo profesjonalnie, a przy tym chronią urządzenie przed zniszczeniem lub kradzieżą. Dodatkowo standy można wyposażyć w dodatkowe elementy graficzne i wizualne, co jest szczególnie ważne przy planowaniu wszelkiego rodzaju akcji reklamowych czy promocyjnych. W tym miejscu warto wspomnieć, że nie tylko tablety umieszczone na specjalnych statywach mogą pełnić funkcje reklamową. Ten efekt uzyskamy dzięki specjalnym foliom, które oklejają tablet zarówno z przodu, jak i z tyłu. Folie nie niszczą urządzeń, łatwo się je usuwa, a co najważniejsze, można na nich drukować niemal dowolną grafikę.

Wynajem iPada

Zakup kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tabletów, to spory wydatek. Jeżeli urządzenia te będą wykorzystywane przez kilka lub kilkanaście dni, to dodatkowo jest to wydatek trudny do uzasadnienia. Jeżeli do tego dodamy dodatkowe urządzenia, jak statywy czy stojaki, albo usługi, jak przygotowanie dedykowanych aplikacji, to niemal pewne, że koszt stanie się absurdalnie wysoko i storpeduje najlepsze plany i pomysły.

wynajem iPada
wynajem iPada

Co w takiej sytuacji? Alternatywą dla zakupu jest wynajem. Jesteśmy największą w Polsce wypożyczalnią sprzętu IT i AV, w tym także tabletów. Wypożyczamy tablety różnych producentów, z różnymi systemami operacyjnymi, w różnych konfiguracjach. Mamy tablety takich firm jak Apple (iOS), Samsung, Fujitsu czy Lenovo (zarówno Android jaki i Windows). Naszą specjalnością jest wynajem iPada.

U nas możesz wynająć niemal każdą liczbę urządzeń, na dowolny czas (od jednego dnia, do kilku tygodni lub miesięcy), z dostawą na terenie całej Polski i większości państw Europy. Oprócz tabletów pożyczamy także specjalne statywy i stojaki oraz zapewniamy dodatkowe usługi brandingowe (przygotowanie wspomnianych folii oraz wizualizacje standów). Oprócz tego możemy przygotować specjalne aplikacje pod konkretne wydarzenie.

wynajem tabletowNasza propozycja jest kompleksowa i obejmuje także doradztwo. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam jak i do czego chcesz wykorzystać tablety, a my dopasujemy dla Ciebie najlepszy wariant wypożyczenia.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry