Wysyłaj profesjonalne newslettery z Newsletter2Go

Program do wysyłania newsletterów od Newsletter2Go, który od kilku lat sukcesywnie podbija niemiecki rynek, od niedawna jest dostępny także dla polskich klientów. Newsletter2Go wyróżnia się na tle dostępnych programów: jest prosty w obsłudze, oferuje ponad 100 funkcji i jest przy tym bardzo korzystny cenowo.

N2G

Newsletter2Go to nieograniczone możliwości

Tworzenie mailingu za pomocą oprogramowania od Newsletter2go jest niezwykle proste. Do dyspozycji masz ponad 50 darmowych szablonów newsletterów, które możesz za pomocą edytora dopasować do swoich potrzeb. Skorzystaj też z opcji personalizacji tekstów (np. Szanowny Panie „imię klienta”) jak również obrazków. Warto wiedzieć, że personalizacja i segmentacja newsletterów zwiększa skuteczność wysyłek mailingowych aż do 81%

Responsywny design

Newsletter2Go to nieograniczone możliwości.
Z Newsletter2Go możesz samodzielnie tworzyć szablony newsletterów, a następnie optymalizować je pod urządzenia przenośne. Dzięki opcji responsywnego designu treść Twoich newsletterów zostanie bez problemu odczytana na tablecie lub telefonie dotykowym. Newsletter2Go zapewnia także poprawne wyświetlenie mailingów w ponad 36 różnych programach pocztowych (Outlook, Thunderbird, hotmail.com, gmail.com, wp.pl itd.).

Na życzenie firma oferuje rozwiązanie White Label. Jest ono przeznaczone dla agencji, które chcą pod własną marką zaoferować swoim klientom dostęp do profesjonalnego e-mail marketingu. Polega to na stworzeniu konta White Label, dopasowaniu logo firmy klienta do oprogramowania Newsletter2Go, stworzeniu indywidualnej strony logowania i wyologowania oraz dobraniu kolorów, które będą odpowiadały identyfikacji wizualnej firmy.

Z oprogramowaniem do wysyłania newsletterów od Newsletter2Go możesz również bez problemu wysyłać e-maile Lifecycle (np. e-maile urodzinowe, które są idealnym rozwiązaniem w szczegółności dla profesjonalistów, którzy chcą stale zwiększać wskaźnik rentowności (ROI).

Newsletter2Go oferuje swoim klientom darmowe integracje z systemami sklepów internetowych oraz CRM, m.in. Magento, Shopify, Plentymarkets, Shopware, Oxid, SEOshop, JTL i wiele innych (w przygotowaniu Shoplo).

integracje

Oprócz nowoczesnego i efektywnego oprogramowania chętnie służymy poradą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy ogromną wiedzą z zakresu SMS i e-mail marketingu. Chcesz zoptymalizować stworzone kampanie bądź stworzyć nowe? Chętnie Ci w tym pomożemy.

Newsletter2Go to pełna mobilność.

Chmurowe oprogramowanie umożliwia tworzenie i wysyłanie newsletterów z każdego komputera czy też urządzenia przenośnego, które posiada dostęp do internetu.

oprogramowanie chmurowe

Newsletter2Go to pewność i bezpieczeństwo wysyłki

Tylko i wyłącznie e-maile, które trafią do skrzynek odbiorczych i zostaną przeczytane. Kluczową wartością przy masowej wysyłce newsletterów jest wskaźnik dostarczalności. Jest on zależny od wielu czynników, m.in. od kontroli antyspam, która często chroni skrzynki odbiorcze klientów. W przypadku, gdy e-mail trafi do folderu ze spamem, zmniejsza się prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek zostanie odczytany przez odbiorcę. Przy korzystaniu z programów, które wysyłają newslettery przez niecertyfikowane serwery, podejrzenie o spam wzrasta. Serwery Newsletter2Go oraz IP są certyfikowane i wpisane na „białą listę”. Firma jest członkiem Certified Senders Alliance (CSA) i Return Path, dlatego też e-maile nie są sprawdzanie pod kątem spamu, tylko są bezpośrednio dostarczane do odbiorców.

CSA

Newsletter2Go to szczegółowe statystyki z przeprowadzonych kampanii

Newsletter2Go oferuje liczne możliwości analizy i śledzenia newsletterów. Klikając na raporty można sprawdzić, jaki był wskaźnik dostarczeń, otwarć i kliknięć przeprowadzonych kampanii mailingowych. Dostępne są nie tylko ogólne wartości poszczególnych wskaźników, ale także liczba kliknięć w każdy pojedynczy link (heat maps) .

Newsletter2Go to korzystne ceny

Z Newsletter2Go płacisz tylko i wyłącznie za e-maile i SMS-y, które faktycznie zostały wysłane – bez wiążących umów, opłaty aktywacyjnej itd. Pakiety e-mail i SMS nie przepadają (w taryfie prepaid). Możesz także bez rejestracji, bez limitów czasowych i zupełnie za darmo przetestować wersję Demo. A dodatkowo, co miesiąc otrzymujesz bonus w wysokości 1000 newsletterów.

statystyki

Czy warto inwestować w e-mail marketing?

Wysyłka newsletterów e-mail to efektywna i korzystna cenowo forma marketingu bezpośredniego. To idealny sposób na stworzenie bądź umocnienie więzi z klientem. Liczne badania dowodzą, że trwała więź z klientem wyraźnie zwiększa prawdopodobieństwo dokonania przez niego zakupu. Dbanie o dialog z klientem wiąże się ze znacznie niższymi kosztami niż akwizycja nowych klientów a ponadto zwiększa ich zaufanie i wzmacnia pozycję firmy. Dlatego też wszystkim firmom, które budują swój sukces poprzez kontakty z klientami, polecamy regularne inwestowanie w e-mail marketing.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top