Xevin Lab stawia na nowe projekty związane z reklamą online

Opublikowano: 25 sierpnia 2014. Kategoria: Startupy. Tagi: , ,

Inkubator technologiczny XevinLab powiekszył się o dwa projekty związane z reklamą online – BoxOfAds.com i SocialLead.

Projekt BoxOfAds.com jest narzędziem wyszukującym kreacje reklamowe na stronach internetowych. System całodobowo skanuje portale internetowe, uzyskując informacje na temat aktywności reklamodawców i wyszukuje takie dane jak format, rozmiar, czas wyświetlanego banneru, miejsce jego wyświetlenia wraz z nazwą sieci reklamowej.

boxofads

Drugim projektem jest SocialLead – projekt dzięki któremu będzie można zautomatyzować procesy komunikacji firm w mediach społecznościowych z ich klientami, w celu zwiększenia sprzedaży oraz wsparcia klienta, także w zakresie komunikacji ATL.  Narzędzie analizuje zamieszczane wpisy w serwisach społecznościowych i automatycznie odpowiada na wpisy użytkowników według ustalonych kryteriów, proponując im usługi lub produkty firm.

Sylwester KozakXevin Lab stawia na nowe projekty związane z reklamą online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.