YetiForce CRM w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

Opublikowano: 10 sierpnia 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

YetiForce zrealizowała dla Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii zamówienie na system do zarządzania projektami i ewidencji inwestycji oparty o YetiForce CRM.

Wdrożenie systemu zbudowanego na otwartym kodzie źródłowym w instytucji administracji publicznej wpisuje się w światowy trend polegający na coraz szerszym zastosowaniu otwartych rozwiązań do prowadzenia ważnych operacji. Rozwiązania otwarte zapewniają wyjątkową elastyczność w dopasowaniu do potrzeb klienta, liberalną licencję, wydajność i bezpieczeństwo – powiedział Błażej Pabiszczak, prezes zarządu YetiForce sp. z o.o.

Oprogramowanie YetiForce CRM podlega comiesięcznemu niezależnemu audytowi bezpieczeństwa. Firma wdraża również OWASP ASVS (Standard Weryfikacji Bezpieczeństwa Aplikacji), zawierający listę wymagań i testów, które należy spełnić i przeprowadzić, aby sprawdzić rzeczywisty poziom bezpieczeństwa danej aplikacji.

YetiForce to polski producent systemu CRM (Customer Relationship Management) zbudowanego na kodzie otwartym (open source). YetiForce CRM jest używany przez firmy w ponad 100 krajach na całym świecie.

Sylwester KozakYetiForce CRM w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.