Z blogosfery do kariery

Rusza pierwsza edycja „z blogosfery do kariery”. Konkurs jest zarówno doskonałym sposobem na zdobycie stażu w renomowanych firmach, jak i na podzielenie się swoją wiedzą i pasją poprzez prowadzenia własnego bloga eksperckiego.

„Z blogosfery do kariery” to konkurs skierowany do studentów III, IV i V roku studiów oraz „świeżo upieczonych” absolwentów którzy nie ukończyli 26 roku życia. Uczestnicy mają szansę na wygranie atrakcyjnych płatnych staży w renomowanych firmach.
Zadaniem osób biorących udział w konkursie jest systematyczne prowadzenie blogów eksperckich na tematy związane z wybranymi stażami. Dzięki nowatorskiej formule konkursu uczestnicy mogą jednocześnie poszerzać swoją wiedzę oraz dzielić się nią z innymi. Laureaci wyłaniani są na podstawie oceny prowadzonych blogów – pod uwagę brany jest zarówno ich poziom merytoryczny, aktualność poruszanych zagadnień, jak i popularność wśród internautów.

Mimo, że jest to dopiero pierwsza edycja konkursu, odbił się on już szerokim echem, zarówno w mediach tradycyjnych, jak i w Internecie. Chęć współpracy zgłosiło ponad 160 biur karier działających na uczelniach wyższych na terenie całego kraju, a także znane media ogólnopolskie i studenckie, w tym m.in. DZIENNIK Polska Europa Świat, SEMESTR i EUROSTUDENT. Do konkursu przyłączyły się cztery firmy sponsorujące staże laureatów. Są to: DZ BANK Polska – najlepszy bank korporacyjny w Polsce (według miesięcznika „Bank”), jedna z największych na polskim rynku firm informatycznych świadczących usługi dla firm – S&T Services Polska, a także instytut badawczy Pentor Research International i Enea S.A.. Sponsorzy zaoferowali laureatom konkursu ponad 20 miejsc stażowych. Kompletna lista dostępna jest na stronie blogosfera.expertia.pl.

Szanse na zwycięstwo mają ci uczestnicy, którzy na swoich blogach zaprezentują nie tylko szeroką wiedzę ale także pasję i twórcze podejście do poruszanej problematyki. Dla takich osób jest to znakomita szansa na przejście „z blogosfery do kariery”!

www.expertia.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top