Załóż swój „Auto-Market” z Gratka.pl

Gratka.pl przy współpracy z firmą Aprosoft zaprezentowała swoim klientom nowe rozwiązanie biznesowe. „Gratka Auto-Market” to system komputerowy wspierający pracę komisów samochodowych. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji właściciele autokomisów w łatwy sposób mogą zarządzać swoimi ofertami w serwisie Moto.Gratka.pl, a także innych portalach ogłoszeniowych.

System Gratka Auto-Market pozwala na wysyłanie ogłoszeń z jednej, na bieżąco modyfikowanej przez użytkownika bazy danych, do wielu różnych internetowych serwisów ogłoszeniowych. Dotychczas niektóre z portali umożliwiały tego typu eksport, jednak wyłącznie do własnego serwera.

– Moto.Gratka.pl znajduje się w czołówce polskich witryn o tematyce motoryzacyjnej. Współpracujemy z  wieloma autokomisami, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy ułatwić umieszczanie ogłoszeń w serwisie – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Gratka Sp. z o.o. – Cieszę się, że przy współpracy z firmą Aprosoft, udało się stworzyć produkt, który znacząco pozwoli zwiększyć wydajność pracy wielu komisów samochodowych – dodaje Prezes.

Dla użytkowników przygotowano 3 wersje programu: Gratka Auto – Market Lite, to bezpłatna wersja programu, posiadającą możliwość eksportu ogłoszeń ograniczoną jedynie do portalu Gratka.pl. Gratka Auto – Market Pro, to wersja przygotowana z myślą o firmach, które chciałyby korzystać z najbardziej podstawowych funkcjonalności w zakresie dodawania ofert oraz możliwości ich eksportowania – pozwala użytkownikowi dodawać ogłoszenia do kilkunastu portali ogłoszeniowych w Polsce oraz Gratka Auto – Market Pro +, która zawiera wszystkie funkcjonalności dostępne w wersji Pro rozszerzone o prawno – księgową obsługę firmy ( m.in. fakturowanie, generowaniem umów).

– Działając od kilku lat na rynku oprogramowania staramy się tworzyć i rozwijać aplikacje komputerowe wpierające prowadzenie różnego rodzaju działalności biznesu – zauważa Zbigniew Klima, właściciel PHU AproSoft. – Jestem zadowolony, że nasz produkt został doceniony przez takiego partnera jak Gratka Sp. z o.o. i stanowi główne pole współpracy pomiędzy naszymi firmami. Ze swej strony wyrażam głębokie przekonanie, iż przy współpracy z firmą Gratka będziemy wspólnie mogli dystrybuować produkt szerszej liczbie odbiorców, jak również wyznaczać nowe kierunki jego rozwoju – dodaje Zbigniew Klima.

Aplikacja pozwala również znacząco zwiększyć wydajność pracy, a także zaoszczędzić czas kadry pracowniczej oraz bez żadnych dodatkowych programów, umożliwia prowadzenie autokomisu. Wersja Market Lite jest bezpłatna, natomiast wersje Marker Pro i Market Pro + użytkownicy mogą przetestować przez pierwsze 21 dni za darmo.

www.am.gratka.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry