Zapisy do III ligi gry Counter-Strike 1.6 otwarte

Opublikowano: 9 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Dzisiejszego dnia wystartowały zapisy do trzeciego eliminacyjnego etapu III ligi gry Counter-Strike 1.6  e-sportowych rozgrywek – Heyah Logitech Cybersport. Na wszystkich miłośników wirtualnej rywalizacji oprócz zabawy, czeka również walka o miejsce w wielkim finale oraz ostateczna batalia o mistrzowskie tytuły.

Z dniem 12 kwietnia kończy się druga eliminacyjna faza rozgrywek. W przeciągu najbliższego tygodnia poznamy cztery najlepsze drużyny gry Counter-Strike 1.6, które poprzez setki rozegranych internetowych spotkań zdobyły największą liczbę punktów i zakwalifikowały się tym samym do ostatecznego turnieju online.

Obecnie trwają zapisy do trzeciego eliminacyjnego etapu ligowych rozgrywek. W cybersportowej rywalizacji może wziąć udział każda pięcioosobowa drużyna, która wyrazi chęć uczestnictwa w wirtualnych potyczkach. Na cztery najlepsze zespoły ponad miesięcznych zmagań czekać będzie miejsce w turnieju, na podstawie którego wyłonieni zostaną finaliści wielkiego finału LAN czyli Ostatecznej Rozgrywki 2009.

www.cybersport.pl

Hanna LaskowskaZapisy do III ligi gry Counter-Strike 1.6 otwarte

Podziel się!

O autorze

hania