Zdobywaj wiedzę IT – kalendarium szkoleń na decyzje-IT.pl

W internetowym serwisie decyzje-IT.pl, specjalizującym się w tematyce zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie, użytkownicy mogą już w łatwy i szybki sposób zapoznać się z ofertą szkoleniową renomowanych firm. Ten nowy dział jest kolejną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie czytelników serwisu.

Użytkownikami specjalistycznego serwisu branży IT – decyzje-IT.pl – są głównie menedżerowie i przedstawiciele firm z różnych branż, którzy odpowiadają za efektywne zarządzanie i rozwój firmy oraz inwestycje w IT. Główną grupę stanowią prezesi i dyrektorzy zarządzający, dyrektorzy i specjaliści działów IT, a także menedżerowie pozostałych działów. Widząc wśród nich zapotrzebowanie na treści dotyczące aktualnie prowadzonych szkoleń informatycznych, jak również biznesowych, redakcja decyzje-IT.pl postanowiła stworzyć kalendarium SZKOLEŃ organizowanych przez renomowane firmy szkoleniowe w Polsce.

Dział SZKOLENIA podzielony został na dwanaście kategorii szkoleń, sześć informatycznych (Administracja IT, Aplikacje biurowe, Oprogramowanie dla biznesu, Procesy biznesowe, Programowanie, Projektowanie i grafika) oraz sześć biznesowych (Jakość i logistyka, Organizacja, Prawo, finanse i rachunkowość, Sprzedaż i marketing, Umiejętności osobiste, Zarządzanie zespołem). Prezentacja pojedynczego szkolenia obejmuje tytuł, nazwę organizatora, datę początkową i miejsce szkolenia, a także link do szerszego opisu szkolenia na stronie organizatora.
Prezentacja szkoleń w serwisie decyzje-IT.pl jest w pełni uproszczona. Dział ten został stworzony, by ułatwić internautom znalezienie w łatwy i szybki sposób interesujących ich szkoleń.

Decyzje-it.pl/szkolenia.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry