Zepsuł się sprzęt? Mamy na to stronę! Ruszył serwis cosiepsuje.com

Spora część z nas zauważa, że obecnie kupowany sprzęt elektroniczny jest coraz bardziej awaryjny. Twórcy serwisu cosiepsuje.com chcą wyjść z pomocą nie tylko klientom, którym sprzęt elektroniczny odmówił posłuszeństwa, ale również tym, którzy szukają nowych produktów i opinii o awaryjności.

W serwisie znajdziemy opisy usterek zgłaszanych przez użytkowników dla wybranego sprzętu z kategorii AGD, fotografia, GSM, komputery, motoryzacja i RTV.

cosiepsuje

O dłuższą wypowiedź o tym, czym serwis chce się wyróżniać i jakie są plany na przyszłość poprosiliśmy Nikodema Zdzieborskiego, założyciela portalu cosiepsuje.com:

Portal cosiepsuje.com powstał w odpowiedzi na potrzebę użytkowników, aby w jednym miejscu znalazły się sprawdzone informacje na temat sprzętu elektronicznego. Naszym celem było stworzenie alternatywy dla forów internetowych, gdzie każdy pod pozorem anonimowości mógł wyrazić swoją opinię, nawet niepotwierdzoną faktami. Nasz portal minimalizuje ryzyko zamieszczania nieprawdziwych informacji między innymi dzięki konieczności rejestracji oraz moderatorom serwisu, którzy każe zgłoszenie usterki czy wady dokładnie sprawdzają. System pozwala na bieżące kontrolowanie treści umieszczanych na portalu. Są dzięki temu wiarygodne i autentyczne.

W najbliższym czasie planowany jest dynamiczny rozwój portalu. Myślimy o poszerzeniu kategorii oraz uzupełnieniu tych już istniejących. Kluczowym zadaniem jest aktywizacja użytkowników, dążymy do stworzenia społeczności, która będzie opiniotwórczą i szanowaną grupą. Portale doradczo-informacyjne to kierunek w jakim ewoluują, a przynajmniej powinny, tradycyjne fora. Coraz więcej osób traci zaufanie do klasycznej formuły wpisywania w internecie opinii, gdyż czasem trudno sugerować się zdaniem anonimowej osoby. Dlatego nasz portal wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom – zbieramy opinie, sprawdzamy je i udostępniamy użytkownikom.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry