ZgarnijPremie.pl zachęca do korzystania z promocji

ZgarnijPremie.pl to nowy serwis Bonnier Business Polska, który skierowany jest do osób szukających okazji finansowych. Portal publikuje informacje o atrakcyjnych produktach i możliwościach uzyskania dodatkowych profitów związanych z ich zakupem.

Na ZgarnijPremie.pl czytelnik każdego dnia znaleźć ma oferty i promocje z branży finansowej, telekomunikacyjnej, podróżniczej i modowej. Korzystanie z serwisu umożliwić ma mu zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli zdecyduje się na produkt tańszy lub objęty promocją, ale i uzyskanie dodatkowych środków, kiedy wybierze promocję z cashbackiem lub nagrodą rzeczową (np. tabletem, telefonem komórkowym czy bonami do wybranego sklepu).

ZgarnijPremie.pl zachęca do korzystania z promocji 1

Wszystkie oferty publikowane na ZgarnijPremie.pl są aktualne i sprawdzone przez redakcję serwisu. Serwis nie chce oferować kodów rabatowych, promocji i zniżek, które nie działają lub są tylko pozornie atrakcyjne.

Chcemy pokazać czytelnikom, że nie tylko banki na nas zarabiają, ale również my możemy skorzystać z ich propozycji. ZgarnijPremie.pl to serwis dla wszystkich świadomych konsumentów, którzy chcą zaoszczędzić na zakupach i dbać o swój portfel – przekonuje Ewa Wieczorska, redaktorka ZgarnijPremie.pl.

Redakcję serwisu swoim doświadczeniem wspierają analitycy, eksperci i dział handlowy serwisu Bankier.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top