Złamany klucz to nie problem

Różne niechciane sytuacje przytrafiają się nam w życiu, czasem nie mamy na to kompletnie wpływu, tak jak ze złamanym kluczem w zamku. Nic nie wskazuje na to, że klucz posiada jakieś widoczne pęknięcia bądź rysy, a tu nagle po włożeniu go do zamka i próby przekręcenia klucz ulega złamaniu. Co w takiej sytuacji robić? Jakie są najlepsze rozwiązania?

Złamany klucz to nie problem 1

Dwa sposoby

Na nasze szczęście bądź nie szczęście w takiej sytuacji mamy dwa wyjścia. Jednym z domowych sposobów, który w większości przypadków sprawdza się wyśmienicie jest użycie pęsety lub bardzo małych kombinerek. Jeżeli klucz złamał się w pozycji w jakiej go włożyliśmy nie powinno być problemów z jego wyciągnięciem. Nieco gorszy problem może pojawić się kiedy złamany klucz w zamku został złamany podczas przekręcenia. W takiej sytuacji możemy mieć spore trudności w jego wyjęciu i niezbędna może okazać się pomoc odpowiedniego specjalisty. Logicznie rzecz biorąc nawet jeśli udało by nam się wyciągnąć taki złamany klucz, w założeniu że jesteśmy od strony zewnętrznej drzwi musimy wezwać ślusarza aby pomógł nam otworzyć zamek. To jednak nie koniec, ponieważ kolejną pilną sprawą którą będziemy zmuszeni wykonać będzie dorobienie nowego klucza. A więc nie ważne jak będziemy kombinować to i tak sytuacja zmusi nas do odwiedzenia ślusarza. Reasumując złamany klucz w zamku to gwarantowany, choć niedrogi wydatek związany z udziałem ślusarza z https://www.pogotowie-zamkowe-krakow-24h.pl/.

Najlepiej wezwać ślusarza


W takiej sytuacji rzadko zdarza się abyśmy mieli przy sobie zapasowy klucz czy coś, czym moglibyśmy wyciągnąć złamany klucz. Najlepszym rozwiązaniem
będzie więc zadzwonienie po fachową pomoc, która zagwarantuje nam profesjonalne rozwiązanie problemu z użyciem najlepszych rozwiązań technicznych z tym związanych. Specjalista szybko i sprawnie pomoże nam w problemie. A w dodatku załatwimy kolejną kwestię dotyczącą dorobienia klucza. A może nawet zdecydujemy się pójść o krok dalej zmieniając zamek na nowoczesny. Nowoczesne zamki otwierane są na kartę, to oznacza że nie musimy nosić klucza, a karta nigdy nie ulegnie złamaniu o ile będziemy ją szanować. Usługi związane z zamówieniem ślusarza są stosunkowo nie drogie. Zazwyczaj ceny wahają się w okolicach kilkuset złotych. Jednak dzięki temu uzyskamy odpowiednie wsparcie a ponad to zdobędziemy konkretne rady na temat zamka, czy odpowiedni nas zabezpiecza czy wymaga wymiany.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top