Zleca.pl – darmowy serwis ogłoszeniowy

Szukasz zleceń lub osoby, która wykona dla Ciebie daną usługę? Zajrzyj do nas!

Zleca.pl to przejrzysty i prosty w obsłudze serwis, w którym znaleźć można ogłoszenia od zleceniodawców i  zleceniobiorców. Dotyczą one najróżniejszych usług – od prac budowlanych, przez usługi IT, aż po transport.

Zleca.pl - darmowy serwis ogłoszeniowy 1

Dla zleceniodawców

Potrzebujesz naprawić aparat fotograficzny, postawić altankę w ogrodzie, wykonać tłumaczenie? A może wszystkie te usługi są Ci niezbędne? Dzięki Zleca.pl, znajdziesz je w jednym miejscu, a dodatkowo będą one intuicyjnie poukładane w kategorie i podkategorie, m.in.: naprawa, motoryzacja, nauczanie, marketing, usługi prawne itd. Nie jesteś jednak w żadnym wypadku ograniczony ogłoszeniami, które już są w serwisie. Jeśli nie znalazłeś osoby, która oferuje usługę, jakiej potrzebujesz, możesz dodać zlecenie – wystarczy tylko kilka kliknięć. Co istotne, aby dodać zlecenie w serwisie Zleca.pl nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, choć oczywiście warto – zwłaszcza, jeśli planujesz często z niego korzystać.

Dla zleceniobiorców

Niemal każdemu zdarza się od czasu do czasu wykonać jakieś zlecenie, związane z wykonywaną pracą lub swoim talentem, czy zainteresowaniem – nauczyciele często po lekcjach dają korepetycje, a – przykładowo – księgowa może w weekendy występować w zespole grającym na weselach. Zleca.pl jest więc serwisem dla każdego, dodatkowo bardzo prostym w obsłudze. Aby zostać wykonawcą zlecenia, należy wcześniej założyć konto w serwisie – jest to całkowicie bezpłatne.

Zleca.pl to serwis, który powstał niedawno i wciąż się rozwija. Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś funkcjonalności, napisz do nas! Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi.

Serdecznie zapraszamy!

Zleca.pl

Zobacz koniecznie krótki filmik prezentujący serwis: https://www.youtube.com/embed/Ws2RXhgPdDU

Adres strony: https://zleca.pl
Profil na facebooku: https://www.facebook.com/zlecapl

Masz zlecenie? Dodaj je na: https://zleca.pl/dodaj-zlecenie

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry