Zmiany w magazynie T3 – nowy redaktor, nowe wyzwania

Magazyn T3 umacnia pozycję na krajowym rynku prasy konsumenckiej. Dalszą ekspansją pokieruje nowy redaktor naczelny – Marcin Kubicki.

Marcin Kubicki zastąpi na stanowisku redaktora naczelnego Paulinę Stępień, która nadal pozostanie w wydawnictwie AVT i skupi się na rozwoju serwisów z Grupy Magazynów Internetowych. Nowy naczelny T3 jest od kilku lat związany z AVT, między innymi aktywnie współpracuje z czasopismami Gitarzysta i Audio.

Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego daje impuls do zwiększenia udziału polskich pierwiastków w piśmie. W wydawanym na licencji brytyjskiej magazynie T3 będzie teraz więcej informacji przygotowywanych przez krajowy zespół redakcyjny. Będą to głównie opinie i testy konsumenckie sprzętu jaki można kupić w polskich sklepach.

Zmiany w magazynie T3 – nowy redaktor, nowe wyzwania 1Już w najbliższym numerze pojawi się kilka testów przygotowanych przez polską redakcję, a w kolejnych numerach ich liczba będzie sukcesywnie zwiększana. W polskiej edycji T3 pojawią się też sesje zdjęciowe będące wynikiem współpracy z polskimi fotografami. Kolejną nowością będzie wzmocnienie działu motoryzacyjnego i rozrywkowego. Pojawią się także  recenzje gier, filmów i książek.

– W odmienionym T3 pozostanie wszystko to co było najlepsze, ale pojawią się też nowe, bardzo istotne pozycje. Przede wszystkim chcemy się skupić na polskim rynku i polskim konsumencie. Chcemy być dla naszych czytelników przewodnikiem po rynkowych nowościach, co wiąże się też z tym, że będziemy bardziej krytyczni w stosunku do tego co oferują nam konsumentom producenci. – mówi Marcin Kubicki, nowy redaktor naczelny T3.

Magazyn T3 obecny jest w 23 krajach i jest światowym liderem w segmencie magazynów lifestylowych i shoppingowych skoncentrowanych na nowych technologiach. W Polsce wydawany jest przez Wydawnictwo AVT-Korporacja od października ubiegłego roku.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top