Zmywarki przemysłowe Kromo

Czyste i higieniczne — to podstawowe przymiotniki, którymi chcemy opisywać kuchnie oraz inne miejsca, w których przygotowuje się jedzenie. Uzyskanie takich warunków nie jest możliwe bez wysokiej jakości zmywarek przemysłowych. Jednym z ich producentów jest firma KROMO, która już od kilkudziesięciu lat dostarcza swoje produkty dla firm z branży gastronomicznej i nie tylko.

Zmywarki przemysłowe Kromo 1

Co to są zmywarki przemysłowe?

W odróżnieniu od klasycznych zmywarek domowych popularnie nazywanych sprzętami AGD, zmywarki przemysłowe różnią się wyglądem i rozmiarami. Są to duże urządzenia, najczęściej wykonane ze stali nierdzewnej. Ich zadaniem jest zmywanie talerzy, szklanek, sztuców oraz innych naczyń i akcesoriów kuchennych, używanych do przygotowywania posiłków. Znacznie większa pojemności oraz diametralnie inny sposób czyszczenia, wykorzystujący parę, szczotki mechaniczne oraz dysze podające strumienie wody pod dużym ciśnieniem sprawiają, że zmywarki przemysłowe opuszczają wyłącznie nieskazitelnie czyste naczynia, pozbawione resztek organicznych i ewentualnych zarazków i wirusów.

Dlaczego warto inwestować w zmywarki przemysłowe?

Jest wiele powodów, dla których kuchnie gastronomiczne w lokalach, stołówkach, szpitalach, szkołach, a nawet na statkach morskich powinny zacząć korzystać ze zmywarek przemysłowych.

  • Oszczędność czasu — zmywanie automatyczne pozwala oszczędzać kosztowne zasoby ludzkie i delegować pracowników do innych, bardziej wymagających prac;
  • Oszczędność wody i energii — współczesne zmywarki przemysłowe to nowoczesne urządzenia charakteryzujące się niskimi zużyciem prądu i wody, co czyni ich pracę bardzo ekonomiczną;
  • Wysoka dokładność — zmywanie ręcznie nigdy nie będzie tak dokładne, jak zmywanie automatyczne. Para, woda pod dużym ciśnieniem, szczotki — w pojedynku z tym metodami czyszczenia żaden brud i żadne zagrożenia biologiczne nie mogą czuć się bezpieczne.

Jak znaleźć odpowiednią zmywarkę przemysłową dla swoich potrzeb?

Zmywarki przemysłowe można podzielić na zmywarki tunelowe, kapturowe, podblatowe i wiele innych. Jeżeli chcesz poznać różnice między nimi i zasięgnąć porady fachowca, skontaktuj się z nami.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry