Domeny .CO za połowę ceny w Domeny.pl (art. spons.)

Opublikowano: 7 lutego 2011. Kategoria: Wpisy Promowane.

6-12 lutego 2011 roku w serwisie Domeny.pl trwa promocja na domeny .CO. W tym czasie .CO można rejestrować za jedyne 49,95 zł netto za pierwszy rok (50% procent taniej). Domena .CO cieszy się na świecie niezwykłą popularnością. Od lipca 2010 roku zarejestrowano już ponad 700.000 adresów. Domeny .CO za połowę ceny w Domeny.pl (art. spons.) 1To doskonała alternatywa dla domeny .COM.
Rejestruj domeny .CO za połowę ceny: http://domeny.pl/domena-co.html

A do końca lutego br. Domeny.pl oferuje superpromocję dla właścicieli ciekawych domen. W tym okresie profesjonalna wycena domen tylko za 99 zł netto.

Wycena domeny internetowej pokazuje jej właścicielowi (lub nabywcy) potencjał adresu www. Usługa taka dostarcza kompleksowej informacji o wartości finansowej domeny, uwzględniając szereg czynników, np.: potencjał globalny, status podobnych domen, analizę długości domeny, łatwość zapamiętania.

Zamów już teraz wycenę domeny

Sylwester KozakDomeny .CO za połowę ceny w Domeny.pl (art. spons.)

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.