Innowacja w samochodzie

Opublikowano: 28 stycznia 2015. Kategoria: Wpisy Promowane.

Do współczesnych trendów należą minimalizm i oszczędność – również w samochodzie. Kierowcy są coraz bardziej świadomi zasad ekologicznej jazdy, a eco-driving nie jest już objawem chciwości. Sztuczna inteligencja ma pomóc w nabyciu i kontrolowaniu ekologicznych nawyków kierowców.

Nowe technologie dość sprawnie wpływają na nasze zachowania, ułatwiając codzienne życie. Jedną z aplikacji przydatnych dla kierowców jest Dinegra – wsparcie kierowcy, wpływające na jego zachowania na drodze, edukację, wywoływanie eko-potrzeby i kontrolujące jego nawyki.

Dinegra wykorzystuje mechanizmy znane z gier do modyfikowania zachowań kierowców (grywalizacja) oraz sztuczną inteligencję. Ta ostatnia dokonuje analizy potrzeb kierowcy oraz analizy jego pojazdu, dzięki czemu może wywoływać ekologiczne nawyki. Analizowane dane mogą być wykorzystywane przez dostawców usług dla zmotoryzowanych, którzy dzięki temu będą mogli reklamować się bezpośrednio wśród tych użytkowników, którzy właśnie potrzebują danego produktu/usługi.

dinegra_art.sponsorowany_grafika

Aplikacją można sterować głosowo dzięki awatarowi, który stanowi pomoc kierowcy i jego towarzysza. Dodatkową funkcjonalnością jest CBvatar, umożliwiający rozmowę z innymi użytkownikami.

Więcej informacji: http://dinegra.com/

Wpisy PromowaneInnowacja w samochodzie

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.