Jak wybrać prezenty firmowe – najpopularniejsze gadżety świąteczne

Każdy właściciel firmy, nawet prowadzący niewielki biznes, powinien inwestować w działania marketingowe i budować pozytywny wizerunek swojej firmy. Gadżety reklamowe z logo firmy to prosty sposób na promowanie własnej marki. Można je wręczać pracownikom, klientom i kontrahentom. Szczególnie w okresie okołoświątecznym wiele firm decyduje się na to, aby zamówić specjalne gadżety świąteczne, które stanowią niewielkie upominki i miło się kojarzą. Wiele firm oferuje dziś możliwość wykonania gadżetów reklamowych – od najprostszych długopisów i kubków, przez parasole, plecaki, odzież z logo, aż po luksusowe zestawy gadżetów do wina, czy kamienne kostki do whisky. Na jakie prezenty firmowe warto się zdecydować, kiedy zbliża się okres świąteczny?

Jak wybrać prezenty firmowe - najpopularniejsze gadżety świąteczne 1

Jak wybrać odpowiednie gadżety świąteczne?

Wybór firmowych gadżetów zależy przede wszystkim od tego, jaki budżet firma może przeznaczyć na ten cel. Nie brakuje świetnych gadżetów, które wcale nie muszą być drogie. Wiele firm decyduje się na przykład na praktyczne kubki termiczne, które idealnie sprawdzają się właśnie zimą. Sporą popularnością cieszą się również kalendarze adwentowe, świąteczne pluszaki, opakowania w kształcie bombek z logo, torby prezentowe, czy ozdoby choinkowe. Na takich gadżetach świątecznych może, ale nie musi znaleźć się logo firmy. Jeśli ta potrzebuje również bardziej prestiżowych i eleganckich gadżetów świątecznych, może z powodzeniem zdecydować się na piękny kosz prezentowy, wypełniony świątecznymi delikatesami, jak również zestaw akcesoriów winiarskich, zestawy kucharskie, podstawki pod telefon, czy powerbanki.

Każda firma powinna sama zdecydować, jakie prezenty firmowe sprawdzą się w jej przypadku najlepiej. Wiele firm umożliwia bowiem samodzielny wybór gadżetu, który jest następnie personalizowany. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, można więc postawić na gadżety biurowe, survivalowe, przeznaczone dla lekarzy, kosmetyczek, czy przedstawicieli handlowych. Większość zamawiających wybiera nieco inne gadżety świąteczne dla wszystkich pracowników i inne dla najlepszych kontrahentów.

Które gadżety na święta są najpopularniejsze?

Dziś normą stało się zamawianie gadżetów z logo firmy, które wręczane są w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Firmy często zamawiają produkty, które kojarzą się właśnie z tym okresem, a więc różnego rodzaju bombki i ozdoby choinkowe, świąteczne worki na prezenty, czy kosze z piernikami. Bywa, że prezenty firmowe są nieco bardziej praktyczne i związane z wykonywaną pracą, na przykład akcesoria biurowe i kalendarze. Prawdziwym hitem są ostatnimi czasy personalizowane prezenty, które związane są z pasją lub wykonywanym zawodem. Takie gadżety nie należą jednak do najtańszych i zwykle nie zamawia się ich w dużych ilościach.

Bardzo bezpieczną opcją jest zamówienie koszu podarunkowego z wysokiej jakości produktami i dołączenie do niego firmowego kubka termicznego, pięknej filiżanki, czy pendrive’a. Warto pamiętać o tym, że sporo firm decyduje się na zamówienie własnych gadżetów prezentowych, dlatego zamówienie trzeba złożyć dużo wcześniej, aby mieć pewność, że uda się wyprodukować wszystkie akcesoria na czas. Wręczanie tego typu upominków zwykle zaczyna się już od połowy grudnia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top