Przykład CV

CV to skrót od łacińskiego wyrażenia Curriculum Vitae, co oznacza „przebieg życia”. Jest to dokument zawierający informacje na temat Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego i umiejętności. CV jest jednym z najważniejszych elementów aplikacji o pracę i służy do przedstawienia swojego potencjału pracodawcy. W skrócie, CV to Twoja wizytówka przy aplikowaniu na stanowisko pracy.

Poniżej znajdziesz przykład CV osoby aplikującej na stanowisko Sekretarki.

Przykład CV 1

Dane osobowe

Imię i Nazwisko: Anna Kowalska

Adres: ul. Pobliska 25, 00-001 Warszawa

Telefon: xxxx

E-mail: xxxx

Doświadczenie zawodowe

Sekretarka ds. administracyjnych

Firma: XYZ Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Okres: 09/2018 – obecnie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz poczty elektronicznej
  • Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja dokumentów
  • Rejestracja i przypisywanie faktur do kontrahentów
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych
  • Współpraca z działami sprzedaży i finansowym

Asystentka biura

Firma: ABC Sp. z o.o.

Okres: 03/2016 – 08/2018

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i innych dokumentów
  • Organizacja spotkań i konferencji

Wykształcenie

  • Uniwersytet Warszawski, Wydział Administracji, specjalizacja: Sekretariat i asystentura (2013-2017)
  • Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie, profil humanistyczny (2010-2013)

Umiejętności

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Sprawna obsługa urządzeń biurowych (np. kserokopiarki, faksera, drukarki)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
  • Dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Znajomość języków obcych

  • Angielski: C1 – biegła znajomość, komunikacja bez problemów zarówno werbalna, jak i pisemna
  • Niemiecki: B2 – dobra znajomość, możliwość swobodnej komunikacji w większości sytuacji
  • Francuski: A2 – podstawowa znajomość, rozumienie podstawowych zwrotów i zdawań, trudności w swobodnej komunikacji

Zainteresowania

  • Literatura piękna
  • Kino artystyczne
  • Podróże po Europie
  • Kulinaria
Scroll to Top