Comarch Retail 2017

Kiedy

06.06.2017    

Gdzie

Stadion Narodowy
Al Ks J Poniatowskiego 1, Warszawa

Jak zmienią się zachowania i potrzeby klientów? Gdzie będą robić zakupy? Który kanał sprzedaży będzie popularniejszy: online czy offline? Jak przygotować firmę na nadchodzące zmiany? To pytania, które codziennie stawiają sobie przedsiębiorcy z branży retail. Odpowiedzi będą mogli usłyszeć podczas „Rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce. Comarch Retail 2017”.

Comarch Retail 2017 1Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie i będzie poświęcona zagadnieniom skupionym wokół handlu, sprzedaży oraz systemów informatycznych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie: retail2017.comarch.pl.

Podczas spotkania eksperci Comarch zaprezentują rozwiązania IT dla sieci retail oraz e-commerce oraz podpowiedzą, jak wdrożenie systemu informatycznego przełoży się na wzrost sprzedaży i rozwój firmy. Dodatkowo przedstawią raport na temat aktualnych i przyszłych zachowań konsumenckich, ich oczekiwań oraz lojalności klientów w sześciu krajach europejskich: Holandii, Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Badania przeprowadził Comarch wspólnie z Kantar TNS i ich pełna wersja znajduje się na stronie: przyszlosc-zakupow.comarch.pl . Całość konferencji zostanie wzbogacona prelekcjami klientów Comarch, którzy opowiedzą, jakie korzyści przyniosły systemy IT w ich firmach.

Konferencja kierowana jest do właścicieli, kadry zarządzającej oraz dyrektorów sprzedaży, marketingu, dystrybucji, alokacji, obsługi klienta, strategii, zarządzającej w firmach z branż retail i e-commerce.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku o konferencji: youtube.com/watch?v=CdGn5gktBfc.

Pełna agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: retail2017.comarch.pl.

O Comarch ERP

Comarch to firma technologiczna zajmująca się optymalizacją procesów biznesowych od 22 lat. Jednym z oferowanych rozwiązań są systemy klasy Enterprise Resource Planning (ERP). Oferta Comarch ERP to nowoczesne rozwiązania do zarządzania procesami biznesowymi dla mikro-, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Uniwersalność i elastyczność produktów pozwala podnieść efektywność organizacji dzięki mobilnym aplikacjom, narzędziom e-commerce, Business Intelligence oraz możliwości gromadzenia i bezpiecznego przechowywania danych w Chmurze Comarch. Rozwiązania Comarch ERP są stale rozwijane i dostosowywane do zmieniających się modeli biznesowych, a także zgodne z trendami Internetu Rzeczy i Przemysłu 4.0.

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi działalności krajowej i zagranicznej dynamicznie rośnie liczba podpisywanych kontraktów oraz realizowanych wdrożeń. Z rozwiązań Comarch ERP korzysta prawie 100 tys. polskich firm, m.in.: Gerda, Kreisel, Neonet, Ciech Vitrosilicon, Olimp Labs, De Heus, Kupiec, LAKMA, Krakchemia SA oraz reprezentanci innych kluczowych gałęzi rynku.

Więcej na: www.comarch.pl/erp/.

Scroll to Top