Fundamenty biznesu online [program rozwojowy dla przedsiębiorczych kobiet]

Fundamenty biznesu online [program rozwojowy dla przedsiębiorczych kobiet]

Kiedy

10.02.2023    

Odważnym krokiem w Nowy Rok. Weź udział w bezpłatnym programie rozwojowym dla przedsiębiorczych kobiet, zbuduj fundamenty biznesu online i zacznij zarabiać!

Działalność gospodarczą w Polsce prowadzi O POŁOWĘ MNIEJ KOBIET, niż mężczyzn (wg raportu ZPF). W HashMagnet doskonale wiemy, jak zawrotny potencjał drzemie w przedsiębiorczych kobietach – pracujemy z nimi na co dzień i wysoko cenimy ich kompetencje, moc i pomysłowość. Jednocześnie widzimy, w jak wielu przypadkach barierą rozpoczęcia działań biznesowych online wciąż są kwestie techniczne, marketingowe, prawne czy po prostu organizacyjne. Nasza inicjatywa jest konkretną odpowiedzą na realne potrzeby. Chcemy dać rzeczywiste, merytoryczne fundamenty każdej kobiecie, która zdecyduje się stawić czoła wyzwaniom czekającym na drodze każdego biznesu.
Jeśli chcesz z powodzeniem zbudować i rozwijać biznes online, koniecznie skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych wyjątkowych ekspertów. Odważ się zrobić pierwszy krok – zapisz się i zacznij działać!

11 wyjątkowych ekspertów, ponad 8 godzin materiałów wideo, Q&A dla wszystkich uczestniczek. Przekonaj się, że warto!

KONKURS

Ale to nie wszystko! Zyskasz też możliwość zgłoszenia swojego pomysłu do naszego programu wsparcia. Najciekawszy i najlepiej opisany projekt otrzyma od nas wsparcie techniczne oraz dostęp do wszystkich narzędzi w naszej ofercie o ekwiwalencie 3000 zł.

KIEDY

Zaczynamy już 19.01.2023 r. Materiały programu będą udostępnianie na naszej platformie każdego dnia, aż do 29.01.2023 r.

Swój pomysł w konkursie możesz zgłosić od 2.02 do 10.02.2023 r. Szczegóły i możliwość zapisu na stronie: fundamenty.online

Scroll to Top