Forum Inbound Marketing – marketing przyszłości

Kiedy

15.09.2014 - 16.09.2014    

Gdzie

Digital Knowledge Village
ul. Puławska 465, Warszawa

Jak stać się przedmiotem zainteresowania w gąszczu informacji? Jak sprawić, żeby relacja z klientem rozpoczęła się z jego inicjatywy? Zapraszamy na spotkanie, na którym będą mogli Państwo przekonać się dlaczego inbound marketing to marketing przyszłości.

forum_inbound_marketing-logoRGBPodczas konferencji zaproszeni goście przedstawią najlepsze praktyki dotyczące tworzenia contentu marketingowego, generowania leadów sprzedażowych, wykorzystania różnych kanałów kontaktu z klientem oraz pomiaru efektywności zastosowanych rozwiązań. Prelegentami będą osoby z międzynarodowym doświadczeniem. Poruszą trudne tematy, ale i zaprezentują sprawdzone rozwiązania.

O swoich doświadczeniach opowiedzą m.in. Konrad Mokrzanski (IBM Polska), Anna Telakowiec (Bonduelle), Maciej Tesławski (Marketing Communication Academy).

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać prelekcji plenarnej, wystąpień podzielonych na ciekawe ścieżki tematyczne oraz zdobyć wiedzę biorąc udział w specjalnie przygotowanych warsztatach.

Kluczowe zagadnienia:

  • jak stosować content marketing?
  • skuteczne pozycjonowanie/optymalizacja treści w wyszukiwarkach internetowych,
  • wdrażanie inbound marketingu w przedsiębiorstwie
  • kanały docierania do klienta: rola mediów społecznościowych, siła bloga, możliwości kanału video,
  • wykorzystanie strategii inboundu w sprzedaży i generowanie leadów,
  • big data vs. huge data – wykorzystanie danych

Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za kampanie marketingowe: dyrektorów, managerów, kadry zarządzającej.

Więcej informacji: www.inboundmarketing.nf.pl

Scroll to Top