InfoShare StartupZone

Kiedy

22.05.2014 - 23.05.2014    

Gdzie

AmberExpo
Żaglowa 11, Gdańsk, 80-560

InfoShare StartupZone – w tym roku ma być ponad 2500 uczestników, 60 prelegentów z całego świata, a do tego networking na gdańskim bursztynowym stadionie.InfoShare StartupZone 1

InfoShare to bezpłatna konferencja IT & NewMedia, która co roku odbywa się w Gdańsku. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu systematycznie zdobywa popularność, gromadząc coraz liczniejsze grono przedsiębiorców, tych dopiero startujących i tych, którzy już nabyli sporo doświadczenia, a także inwestorów i aniołów biznesu z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Program Konferencji zostanie w tym roku poszerzony o infoShare Startup Zone – specjalną strefę dedykowaną startupom oraz inwestorom, wykreowaną przez gdańskiego Startera.

startup zone

W tym roku ma być ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, inwestorów, programistów, managerów), 60 prelegentów z całego świata, a do tego networking na gdańskim bursztynowym stadionie. Konferencja odbędzie się w dn. 22 i 23 maja.

infoShare StartupZone przeznaczony jest dla innowacyjnych startupowców, posiadających co najmniej wersję demo swojego produktu. W ramach konkursu Startup Contest dostaną szansę na spotkanie z doświadczonymi mentorami, zaprezentowanie się przed międzynarodowym jury, a także na zdobycie licznych nagród. Strefa dla startupów to także szansa na speed dating z inwestorami i prezentację swojego projektu szerokiej publiczności podczas Startup Expo.

Więcej informacji znaleźć można na stronie infoshare.pl/startup-zone.

Przewiń do góry