Jesienne szkolenia FreshMaila

Kiedy

26.10.2015 - 30.10.2015    

Event Type

Pod koniec października zespół FreshMaila wyruszy w Polskę, aby dzielić się swoją wiedzą na temat email marketingu. Kolejne edycje „FreshMaila na dzień dobry” oraz „Poranków z email marketingiem” to okazja na spotkanie z ekspertami z branży, zadanie nurtujących pytań i wymianę pomysłów. To wszystko przy dobrej kawie i ciastku, w przyjemnej kawiarnianej atmosferze.

O czym będzie można posłuchać? „FreshMail na dzień dobry” to szkolenia dedykowane początkującym osobom, które chcą uzupełnić swoją wiedzę z zakresu e-mail marketingu. Specjaliści z FreshMaila: Joanna Stańko oraz Łukasz Hardek, wyjaśnią jak działa system FreshMail i zaprezentują praktyczne wskazówki jeśli chodzi o budowanie własnej bazy odbiorców.

„Poranki z email marketingiem” zainteresują bardziej zaawansowanych marketerów, którzy szukają inspiracji do kolejnych działań i chcą poznać najnowsze trendy w branży.

  • Paweł Sala (FreshMail) wyjaśni jak wykorzystać Google Analytics do automatyzacji działań e-mail marketingowych, aby były jeszcze tańsze.
  • Karolina Gnat (FreshMail) zainspiruje do wykorzystywania synergii social mediów i email marketingu do celów sprzedażowych.
  • Joanna Wójcik (FreshMail) opowie dlaczego także w email marketingu płeć odgrywa szczególną rolę w kształtowaniu motywacji zakupowych konsumentów.
  • Anna Langier-Mider i Anna Szmigiel (Kancelaria Prawna MyLo) wyjaśni, jak prowadzić działania email marketingowe zgodnie z prawem.

Gdzie i kiedy? Wydarzenia odbędą się w 5 polskich miastach (Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu), dla których przewidziany jest identyczny około 3-godzinny program. Ich termin to dwa ostatnie tygodnie października. Na lokalizacje jak zwykle wybrane zostały przytulne kawiarnie, których niepowtarzalna atmosfera wpływa na charakterystyczny klimat jesiennego cyklu. Cena uczestnictwa w każdym szkoleniu wynosi 65 zł netto. Więcej informacji na temat obu wydarzeń można znaleźć na stronie: http://freshmail.pl/szkolenia

Po wszystkich prelekcjach przewidziany jest czas na zadanie ekspertom pytań przy dobrej kawie, wymianę spostrzeżeń oraz networking.

Jak co roku można się spodziewać dużego zainteresowania wydarzeniami, warto więc pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

baner_poranki_750-200

Przewiń do góry