Konferencja „Dynamics dla Biznesu”

Kiedy

29.11.2016 - 30.11.2016    

Gdzie

DoubleTree Warszawa
Skalnicowa 21, Warszawa

Event Type

W dniach 29-30 listopada br. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się konferencja Microsoft dla Biznesu 2016 – największe wydarzenie poświęcone cyfrowej transformacji przedsiębiorstw.

Spotkanie skierowane jest do ludzi biznesu, w tym właścicieli firm, kadry zarządzającej odpowiedzialnej za działania operacyjne, finanse, sprzedaż, czy marketing. Wśród zaproszonych znajdują się również kierownicy projektów oraz dyrektorzy ds. IT i realizacji wdrożeń. W zeszłym roku konferencja zgromadziła ponad 700 obecnych i potencjalnych klientów Microsoft.

Microsoft dla Biznesu to jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z wykorzystaniem technologii na rzecz rozwoju przedsiębiorstw. Spotkanie będzie okazją do wzbogacenia swojej wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, wymiany doświadczeń z ekspertami, partnerami i klientami Microsoft oraz zapoznania się z przykładami wdrożeń zrealizowanych w różnej wielkości firmach w różnych branżach.

Podczas spotkania partnerzy wydarzenia przedstawią przykłady wdrożeń rozwiązań Dynamics (CRM i ERP), IoT, Office, w chmurze (Azure) i wielu innych.

Konferencja jest spotkaniem dwudniowym. Podczas pierwszego dnia spotkania Microsoft wraz z partnerami pokaże rozwiązania dla konkretnych branż (m.in. Retail, Manufacturing, Professional Services, Distribution). Drugi dzień będzie w ujęciu problemowym.

Zachęcamy do rejestracji: www.dynamicsdlabiznesu.pl

Przewiń do góry