Meet Magento

Kiedy

10.09.2018 - 11.09.2018    

Gdzie

Alvernia Planet
Ferdynanda Wspaniałego 1, Alwernia

W pierwszej połowie września w Alwerni pod Krakowem odbędzie się polska edycja jednej z największych konferencji eCommerce na świecie. Meet Magento jest serią międzynarodowych konferencji skupionych na biznesie, eCommerce, platformie Magento oraz ich społeczności, poruszającą wszystkie zagadnienia związane z sprzedażą w Internecie. Meet Magento łączy ścieżki biznesu i technologii w jedną drogę – sukces e-commerce.

Przez dwa dni rozmawiamy o handlu w Internecie, zawiłościach platformy Magento oraz możliwościach rozwoju zarówno platformy, jak i e-sklepów. Formuła praktyczno-warsztatowa daje przestrzeń do rozwiązywania konkretnych problemów i zdobycia nowych umiejętności.

 Konferencję organizujemy już siódmy rok i każda edycja jest wyjątkowa – opowiada Kuba Zwoliński, CEO SNOW.DOG, organizator konferencji – Stawiamy przede wszystkim na merytorykę podzieloną na dwa główne obszary: biznesowy i techniczny. Dzięki temu adresujemy zarówno potrzebę sklepów internetowych w zakresie zdobywania nowej wiedzy o rozwoju Magento, planach na przyszłość i o samej platformie. Również każdy, kto na co dzień pracuje z Magento od strony wdrożeniowej znajdzie w ścieżkach technicznych sporo interesujących prezentacji i warsztatów.

Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 września w wyjątkowym miejscu w Alwernii pod Krakowem. Alvernia Planet to park rozrywki i edukacji, który wykorzystuje najnowsze technologie, w tym wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość. Z lotu ptaka wygląda jak prawdziwa stacja kosmiczna.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Scroll to Top