semKRK#18

semKRK#18

Kiedy

10.09.2021    

Gdzie

Muzeum Manggha
Marii Konopnickiej 26, Kraków

Już w piątek, 10 września 2021 r. zapraszamy na semKRK#18, czyli pierwsze wydarzenie branży SEM po pandemii w formie stacjonarnej. Towarzyszyć nam będzie 7 ekspertów z branży SEO i SEM.

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Wracamy do spotkań na żywo!

Podczas semKRK#18:

  • zobaczysz 2 zwycięskie case study z semKRK Awards 2021 (z kategorii E-commerce oraz SEO) i nauczysz się, jak osiągać jeszcze lepsze rezultaty w swoich kampaniach,
  • spotkasz 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • zobaczysz 2 zwycięskie prezentacje z naszego głosowania na Facebooku, gdzie nasi fani głosować będą tylko na tematy (nie znając prelegentów),
  • poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania,
  • będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo!

Dodatkowo, bezpośrednio przed konferencją odbędą się warsztaty semKRK! Jak zawsze przeprowadzimy je na 3 ścieżkach: SEO, Google Ads i Google Analytics. Wszystkie warsztaty odbędą się w Hotelu Kossak w Krakowie od 9:00 do 17:00 w dniu konferencji, tj. 10 września 2021 r.

semKRK#18 1

Więcej informacji: 

Kup bilety na konferencję i warsztaty: app.evenea.pl/event/semkrk18

Strona internetowa: semkrk.pl

Facebook: www.facebook.com/spotkaniasemkrk

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/384156919708298

Twitter: twitter.com/semkrk

Platforma z nagraniami z wcześniejszych edycji: semkrk.myvod.io

Regulamin wydarzenia: semkrk.pl/wp-content/uploads/2021/08/Regulamin-semKRK18.pdf

Scroll to Top