Startup Gym – impreza dla startupów i inwestorów

Kiedy

04.06.2014    

Gdzie

Warsaw Conference Center
ul. Górczewska 124, Warszawa

4 czerwca w Warszawie odbędzie się Startup Gym, wyjątkowe wydarzenie poświęcone najlepszym polskim projektom internetowym i IT. Sala konferencyjna Warsaw Conference Center zapełni się ludźmi, którzy mają potencjał do tego, aby zmienić oblicze świata!

W jednym miejscu, w jednym czasie, pojawi się czterdzieści ambitnych i głodnych sukcesu zespołów, które przedstawią najbardziej obiecujące, oryginalne i kreatywne projekty znajdujące się w fazie startup. Bitwie na projekty będą przyglądać się goście specjalni oraz inwestorzy, którzy posiadają potencjał potrzebny do zrealizowania śmiałych idei startupowców. Wśród gości specjalnych znajdą się osoby, które swoimi sukcesami potwierdziły, że wiedzą jak prowadzić biznes. Podzielą się one z uczestnikami doświadczeniami, jakie wyniosły z różnych etapów rozwoju własnych projektów.

StartupGym

Startup Gym będzie projektową burzą mózgów, która zderzy ze sobą najlepiej rokujące polskie projekty z doświadczeniem biznesowym ludzi, którzy od lat prężnie działają w branży internetowej oraz IT. To doskonała okazja do nawiązania niezwykle interesujących kontaktów, poszerzenia horyzontów oraz zwrócenia uwagi na nowatorskie i oryginalne rozwiązania, które dopiero pukają do drzwi, za którymi znajduje się sukces lokalny oraz globalny.

Wszystkie  startupy zainteresowane wzięciem udziału w imprezie zapraszamy do rejestracji na http://www.startupgym.pl/zglos-swoj-projekt-startup-na-startupgym

Scroll to Top