VIII edycja Warsaw International Media Summit

Kiedy

18.11.2015 - 19.11.2015    

Gdzie

Westin Warsaw Hotel
Jana Pawla II 21, Warszawa

W dniach 18-19 listopada 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kongresu Warsaw International Media Summit. Wydarzenie skupia się wokół najnowszych strategii i trendów, które obowiązują na rynku telekomunikacyjnym i mediów. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.

Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa, której przewodniczącym jest Przemysław Kurczewski, prezes zarządu EmiTel. Rada wyznacza tematy dyskusji podejmowanych podczas kongresu. Jej skład tworzą prezesi najważniejszych firm sektora telekomunikacyjnego i medialnego, a także kluczowi przedstawiciele administracji centralnej oraz instytucji związanych z branżą.

4. DSC_6812

Kongres skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli kadry menedżerskiej, ściśle związanych ze zdobywaniem wiedzy w zakresie rozwoju rynku telekomunikacji w Polsce. Wybitne grono gości gwarantuje wysoki poziom merytoryczny konferencji, a podjęte debaty przynoszą realne rozwiązania gotowe do zastosowania w branży.

W poprzedniej edycji udział wzięli m.in. Lidia Kozłowska, wiceprezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Jan Dworak, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Bruno Duthoit, prezes Orange Polska i Jorgen Bang-Jensen, chief executive officer, P4.

Kontynuacja cyklu ma na celu stworzenie unikalnej możliwości poznania najnowszych strategii i obowiązujących trendów na rynku telekomunikacyjnym i mediów. Umożliwi to również skonfrontowanie ich z nowymi regulacjami prawnymi.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z fotorelacją z pierwszej edycji wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się na stronie: telekomunikacjaimedia.pl.

750x100v2

Kontakt:

Monika Nowak

Junior Project Manager
Dział Produkcji Projektów Strategicznych

T: +48 22 379 29 11
F: +48 22 379 29 01
M: +48 530 662 013

[email protected]

Scroll to Top