Warsztat Pracy Infobrokera

Kiedy

29.05.2017    

Gdzie

Uniwersytet Jagieloński
ul. prof. St. Łojasiewicza 4, Kraków

Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji (SPI) oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego (IINiB UJ) po raz kolejny organizują „Warsztat Pracy Infobrokera”.

Warsztat Pracy Infobrokera 1Konferencja odbędzie się w dniu 29.05.2017 r. w Krakowie, na terenie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na tym unikatowym wydarzeniu w Polsce, w jednym miejscu spotkają się osoby zawodowo zarządzające informacją. Program zakłada prezentację wielu case study, związanych z szeroko pojętym wyszukiwaniem, analizą, opracowaniem i weryfikacją informacji. To jedyna konferencja w kraju, w trakcie której prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami z pracy, na przykład z Google’em, Big Data czy specjalistycznymi bazami danych.

W dobie cyfryzacji wielu aspektów gospodarki, gdzie każdego dnia obserwuje się zalew różnorodnych danych, umiejętności i kompetencje infobrokerskie są z jednej strony nieocenione, a z drugiej ciągle jeszcze niedoceniane. Uczestnicy konferencji będą mogli poznać źródła, techniki i narzędzia pracy wykorzystywane przez brokerów informacji w odpowiedzi na komercyjne potrzeby biznesu, sektora publicznego, jak też nauki. Grupa docelowa konferencji to przedstawiciele branży informacyjnej w Polsce. W szczególności są to infobrokerzy, researcherzy, analitycy rynku, wywiadowcy gospodarczy, detektywi, naukowcy, specjaliści informacji, a także copywriterzy, prawnicy oraz inne osoby pracujące z informacją na co dzień.

Wstęp dla uczestników jest wolny, jednak Organizatorzy wymagają wcześniejszej rejestracji. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.spi.org.pl.

Dane kontaktowe:

Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji: www.spi.org.pl

e-mail: [email protected]

Patrycja Hrabiec-Hojda – tel. 503 666 166

Justyna Trzeciakowska – tel. 668 759 555

Scroll to Top