Weź nasz patronat!

Kiedy

31.12.2023    

E-biznes.pl to najstarszy i najdłużej działający polski serwis poświęcony prowadzeniu biznesu w internecie. Umożliwiamy zdobywanie informacji i wiedzy o rynku e-biznesu w Polsce i na świecie. Ułatwiamy także nawiązywanie kontaktów biznesowych i wymianę doświadczeń.

Jednym z kluczowych elementów serwisu jest udzielanie patronatów medialnych konferencjom, webinariom, książkom, targom i innym wydarzeniom, które związane są z biznesem internetowym. Pomagamy organizatorom w dotarciu do grupy docelowej, a czytelnikom – poznawanie i wybór ciekawych wydarzeń, w których warto uczestniczyć.

Jeśli więc organizujesz wydarzenie – zapraszamy do kontaktu! Wystarczy mail i szybko ustalimy szczegóły*.

Jakie świadczenia oferujemy organizatorom wydarzeń?

  • Przede wszystkim obszerny opis w dziale Patronujemy – ze zdjęciami, logo i szczegółami, które podeśle organizator. Taki opis publikujemy na minimum miesiąc przed datą wydarzenia**.
  • Link do powyższego opisu, który umieszczamy na stronie głównej naszego serwisu w sekcji Wydarzenia.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości dodatkowej promocji! Rozwiązanie „Patronat+” to oprócz powyższych świadczeń, także:

  • Dwa wpisy na profilu facebookowym e-biznes.pl (obecnie 5050 obserwujących) – kierujące do opisu wydarzenia w dziale Patronujemy.
  • Możliwość wcześniejszego opublikowania zapowiedzi – na dwa miesiące przed datą wydarzenia***.

Koszt rozwiązania „Patronat+” to jedynie 200 zł netto. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT W SPRAWACH PATRONATÓW

Dawid Zaraziński
[email protected]

* Mamy prośbę o to, aby jedna prośba (jeden mail) dotyczył jednego wydarzenia – nie przyjmujemy próśb hurtowych, dotyczących patronatu nad wieloma wydarzeniami jednocześnie.
** Zachęcamy, aby zapowiedź odpowiadała w konkretnych zdaniach na ważne pytania: co to za wydarzenie, kiedy i gdzie się odbędzie, do kogo jest kierowane, ile kosztuje uczestnictwo, na jakiej stronie można poznać szczegóły.
*** Warunkiem wcześniejszej publikacji jest oczywiście dostarczenie materiałów przez organizatora.

Scroll to Top