Pośrednictwo pracy – dla pracownika i zatrudniającego

Masz unikatowe kwalifikacje, a mimo to nie jesteś w stanie znaleźć zatrudnienia na interesujących Cię warunkach? A może sam prowadzisz firmę i choć oferujesz ciekawe warunki pracy, nie możesz znaleźć osób, których kompetencje nie okażą się rozczarowujące? W jednym i drugim przypadku pomóc może Ci pośrednictwo pracy, choć oczywiście stanie się tak jedynie pod warunkiem, że zaufasz odpowiedniemu podmiotowi.

Korzyści dla pracownika

Pośrednictwo pracy - dla pracownika i zatrudniającego 1Poszukiwanie pracy potrafi być zajęciem nie tylko czasochłonnym, ale i niezwykle frustrującym. CV wysyłane do dziesiątek pracodawców zwykle pozostają bez odpowiedzi, a warunki przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej potrafią drastycznie różnić się od tych, jakie podane są w ogłoszeniu. Każde takie negatywne doświadczenie zniechęca do podejmowania dalszych kroków, potrafi też dość skutecznie podkopać naszą pewność siebie. Pośrednictwo pracy okazuje się więc wybawieniem. Nie tylko przejmuje opiekę nad osobą, która zastanawia się nad zmianą lub podjęciem pracy, ale i dokonuje wstępnej selekcji ofert. Można mieć pewność, że przedstawione zostaną jedynie te z nich, które mają szansę na spotkanie się z zainteresowaniem, co nie jest wcale aż tak oczywiste, gdy pracy szuka się samemu.

Korzyści dla poszukującego pracownika

Znalezienie pracownika wcale nie jest prostym zadaniem. Już od dawna nie można liczyć na to, że osoby zainteresowane pracą zgodzą się przyjąć ją na każdych warunkach. Nie ma też wcale pewności, czy deklarowane przez potencjalnego pracownika kompetencje są tymi, jakie posiada on w rzeczywistości. Samodzielne prowadzenie procesu rekrutacyjnego może być dość skomplikowane, stąd też warto zadanie to powierzyć profesjonalistom. Pośrednictwo pracy to najlepsza opcja zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z podmiotem rzeczywiście doświadczonym. Właśnie takim jest cieszące się poważaniem w całym kraju pośrednictwo pracy ATERIMA, warto więc zainteresować się ich ofertą bez względu na to, czy poszukuje się pracy, czy też pracownika, zwłaszcza takiego, który posiada szczególne kwalifikacje.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top