Powiedz mi, czy masz porządek, a powiem Ci kim jesteś! (art. spons.)

Na początku Nowego Roku sprawdź, co masz i gdzie, a potem zarządzaj swoim majątkiem z Drobee.com – nowoczesną aplikacją wspomagającą zarządzanie zasobami autorstwa firmy technologicznej Smart Media Sp. z o. o.Drobee.com to innowacyjna aplikacja WEB 2.0 kierowana do użytkowników internetu pragnących zapanować nad posiadanymi przedmiotami. Dedykowana jest zarówno firmom, jak też osobom prywatnym. Pozwala zinwentaryzować posiadane rzeczy, sprzęty, kolekcje, drobiazgi. Jest to idealne rozwiązanie dla firm i osób dbających o efektywność i wygodę swojego życia i pracy. Siłą Drobee.com jest intuicyjność oraz łatwość obsługi, gwarantujące minimalny nakład pracy, a maksymalny komfort ewidencji majątku.

Powiedz mi, czy masz porządek, a powiem Ci kim jesteś! (art. spons.) 1Nie musisz być bogatą organizacją, żeby prowadzić skuteczną ewidencję swoich dóbr, ponieważ Drobee.com to rozwiązanie idealne również dla małych i średnich firm oraz do użytku prywatnego. Podręczny magazyn użytkownik tworzy poprzez wpisanie nowego przedmiotu w okienku aplikacji, dzięki czemu dodawany jest on do bazy danych użytkownika. Dostęp do bazy można mieć w każdej sytuacji o każdej porze dnia i nocy, dzięki mobilnej wersji Drobee.com, z której można skorzystać poprzez telefon komórkowy. Wystarczy zalogować się do aplikacji i wygodnie przeglądać swoje dane! Drobee.com to też możliwość ewidencji obrotu środkami trwałymi, które posiadamy. Użytkownik może odnotować wypożyczenie rzeczy innej firmie, czy znajomym, dzięki czemu wie, że nie ma jej na stanie u siebie w firmie, czy w domu. Aplikacja umożliwia także generowanie raportów ze stanu obecnego magazynów w przejrzystej formie PDF. Jeśli chcesz wyszukać przedmiot w swoim spisie, a nie pamiętasz jego dokładnej nazwy, aplikacja od pierwszego znaku wpisywanego do okienka podpowie Ci dalszą część nazwy, na podstawie nazw dotychczas wprowadzanych przedmiotów.

– Drobee.com maksymalnie upraszcza i uprzyjemnia pracę z przedmiotami – mówi Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu w SmartMedia Sp. z o. o. – Interfejs aplikacji zapewnia dużą intuicyjność na każdym etapie korzystania z Drobee.com. Wyobraźmy sobie, że planujemy remont i nie pamiętamy, czy w piwnicy mamy wszystkie niezbędne narzędzia. Drobee.com pozwoli nam sprawdzić stan rzeczy wprowadzonych kiedyś do aplikacji bez zaglądania do piwnicy! W SmartMedia tworzymy rozwiązania użyteczne i funkcjonale. Drobee.com jest przykładem na to, że nasze życie może być jeszcze łatwiejsze dzięki nowoczesnym technologiom.

Zrób porządek noworoczny w swoim domu i w pracy już dziś !
www.drobee.com

artykuł sponsorowany

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry