Raks – sprawny i lekki program do księgowości w firmie

Księgowość musi być prowadzona właściwie w każdym przedsiębiorstwie. Najczęściej podmioty mające działalność gospodarczą w Polsce, zobowiązane są do prowadzenia księgowości w ramach ksiąg rachunkowych lub częściej z wykorzystaniem tzw. uproszczonej księgowości, czyli podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Czynności formalne związane z księgowością można usprawnić sobie, dzięki sprawnie działającym programom do księgowości w firmie.

Pakiet RAKSSQL

calculator-385506_640Firma Raks oferuje swoim klientom między innymi narzędzie do rejestrowania wszystkich zdarzeń gospodarczych zachodzących na gruncie firmowym. Mowa tutaj o pakiecie RAKSSQL, który pokazuje pełen program działalności danego podmiotu oraz jego działalność operacyjną i finansową. Posiada on spójną bazę danych, co pozwala na zintegrowanie wszelkich informacji dotyczących działalności. Dane są wprowadzane do programu natychmiast i stają się dostępne dla wszystkich jego użytkowników w ramach jednej licencji.

Przegląd funkcjonalności pakietu

W ramach pakietu RAKSSQL można korzystać z wielu różnych funkcjonalności, przydatnych w dużych, średnich lub w całkiem małych firmach, a nawet w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Wśród nich należy wymienić moduły:

 • sprzedaż,
 • księga podatkowa,
 • punkt obsługi sprzedaży,
 • księga handlowa,
 • magazyn,
 • kadry i płace,
 • produkcja,
 • finanse,
 • budżetowanie i analizy,
 • CRM,
 • środki trwałe.

Pakiet ten przeznaczony jest dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Powyższe moduły mogą być dowolnie ze sobą łączone lub funkcjonować samodzielnie. Zapewnia to możliwość pracy w takim systemie, jaki będzie najwygodniejszy dla użytkowników. Można także wdrożyć go do firmy wielooddziałowej i udostępnić pracownikom dostęp  do sieci – zdalnie, przez internet. Jeśli w takim przypadku zostanie w programie RAKS SQL Warszawa ustawiona jako miasto, w którym znajduje się centrala siedziby firmy użytkownika, wszystkie dokumenty z programu będą wystawiane w sposób automatyczny z adresem warszawskim. Takie dane można oczywiście dowolnie modyfikować.

Oszczędności dla klientów

„Lekkość” programu RAKS wynika z tego, że klient nie musi wybierać wszystkich modułów pakietu, a tylko te, które są dla niego niezbędne. Zapewnia to osiągnięcie najefektywniejszych wskaźników możliwości do ceny zakupu. W przyszłości, wraz z rozwojem firmy i skali jej działalności, przedsiębiorca będzie mógł w sposób szybki i bezproblemowy rozbudować pakiet.

Kupujący pakiet RASSQL nie płaci za bazę danych SQL dla nieograniczonej liczby stanowisk, co zapewnia w pełni bezobsługową pracę i pozwala wyeliminować koszty szkolenia pracowników czy związane z bieżącą administracją i konserwacją oprogramowania. Program zapewnia wysoką wydajność, stabilność i bezpieczeństwo danych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry