Zastąp kawę Yerba Mate Green z guaraną!

Czy żyjesz w przekonaniu, że nic nie zastąpi „małej czarnej” z rana, a nawet kilku filiżanek tego mocnego naparu w ciągu dnia? A może rozglądasz się właśnie za alternatywami, pragniesz zmiany w swoim życiu – czy to z powodu zdrowia, czy po prostu… dla urozmaicenia codzienności? W każdym z przypadków, zastąpienie kawy odżywczym, energetyzującym naparem ziołowym jest na wyciągnięcie ręki! Mowa o naparze z ostrokrzewu paragwajskiego – znanego, jako yerba mate.

Yerba mate a kawa – korzyści zmiany

Przede wszystkim, yerba mate nie wypłukuje z organizmu witamin i minerałów, a doładowuje je, posiadając kompleks mikroelementów. Pozwala tym samym wzmocnić organizm od środka, zaś dzięki właściwościom oczyszczającym, poprawia wchłanialność substancji odżywczych. Yerba mate posiada kofeinę, zwaną w yerbie mateiną, ponieważ działa znacznie szerzej, niż kofeina w kawie. A to za sprawą występujących wraz z mateiną wielu wspomagających ją związków czynnych. Garbniki pozwalają zachować właściwe proporcje pomiędzy pobudzeniem, a nadmierną stymulacją. Saponiny rozluźniają mięśnie gładkie jelit. Teobromina znana z kakao, poprawia samopoczucie, natomiast teofilina (występująca szczególnie w herbacie) pogłębia oddech, również dając uczucie relaksu i równowagi. Dzięki współpracy tych substancji, yerba mate działa nie tylko dłużej niż kawa, ale też nie przemęcza organizmu. Yerbę zalewamy nawet kilkanaście razy (proces wielokrotnej ekstrakcji), a mateina stopniowo się uwalnia z listków ostrokrzewu, zapewniając energię i radość cały dzień.

Najlepsze pobudzenie to yerba mate z guaraną

Zastąp kawę Yerba Mate Green z guaraną! 1

Dla osób pijących kawę i szukających zdrowego jej zamiennika, najbardziej godnym polecenia gatunkiem yerby jest yerba mate z guaraną. Guarana to owoc, pochodzący – tak jak yerba – z Ameryki Południowej, który w formie sproszkowanej dodaje się do suszu yerba mate. Ma ona działanie silnie pobudzające i usprawniające koncentrację. Wraz z yerbą tworzy zgrany, bezkompromisowo energetyzujący duet. Yerba Mate Green Energia Guarana, to natomiast jedna z godnych zaufania mieszanek smacznej, wyważonej w smaku yerby z ziołami. Ich obecność daje nam równocześnie zwiększenie działania yerby na układ pokarmowy, tworząc wspaniały napar na miarę naszych czasów. Yerba Mate Green Energia Guarana skutecznie zastąpi kawę, a nawet odbuduje twoje ciało po latach nadmiernej stymulacji. Zdrowe nawyki przyjdą szybciej, niż myślisz!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top