5 powodów, dla których warto kupować na AliExpress

Zakupy to nieodłączny element życia każdego z nas. Codziennie poszukujemy rzeczy i nabywamy je w rozmaity sposób. Coraz częściej odwiedzamy sklepy stacjonarne, a następnie dokonujemy zakupów w sieci, szukając tego samego produktu i rabatów na niego. Nic więc dziwnego, że w internecie pojawia się coraz więcej porali oferujących towar w niezwykle atrakcyjnych cenach. Oto 5 powodów, dlaczego warto dokonywać zakupów chociażby na słynnym ostatnimi czasy AliExpress.

 1. 5 powodów, dla których warto kupować na AliExpress 1Kupowanie przez AliExpress jest bezpieczne – zapewne każdy z nas miał w swojej historii moment, w którym dokonał pierwszego zakupu w sieci. Znacząca część na pytanie – “Czy czułeś się bezpiecznie kupując w sieci?” – odpowiedziałaby twierdząco i bez zastanowienia lub przecząco, z delikatnym zawahaniem. Tak to już jest, gdy odkrywamy nieznane wcześniej możliwości. Jak pokazują niezależnie prowadzone badania, coraz bardziej rośnie liczba osób, które dokonują zakupów przez internet. Są jednak i tacy, którzy pozostają przy tradycyjnych sklepach stacjonarnych. Wynika to między innymi z faktu, że lubimy mieć poczucie bezpieczeństwa i pełnej kontroli nad sytuacją. Gdyby zapytać kogoś, kto nie dokonuje zakupów przez internet, dlaczego nie robi tego w ten sposób, dowiedzielibyśmy się, że nie ma on pewności, co do towaru i jego jakości wykonania, nie wie, czy będzie spełniał jego oczekiwania i – ostatecznie – czy zamiast zamówionej rzeczy, nie dostanie kilograma ziemniaków lub cegły w paczce. Na nasze szczęście te czasy, kiedy modne było wysyłanie pustych lub zapełnionych śmieciami paczek do zamawiających i okradanie ich z pieniędzy, już dawno minęły. Dzisiaj, jedyne, co sprawia, że narażamy się na niebezpieczeństwo, to fakt, że dokonujemy zakupów w nieznanych nikomu miejscach, wpłacając z góry pieniądze. W internecie jest wiele portali i sklepów, które umożliwiają nam dokonanie bezpiecznych zakupów. Do tego grona zalicza się również AliExpress. Kupując przez ten portal, zamawiamy wystawiony przez sprzedającego towar, a pieniądze, które wpłacamy, są deponowane na koncie AliExpress do momentu otrzymania zamówienia i potwierdzenia przez nas zgodności nabytej rzeczy z opisem i naszym oczekiwaniem. Dopiero po tym fakcie, sprzedający otrzymuje od portalu pieniądze za wysłaną do nas rzecz. Jeżeli bluzka lub nowy telefon dotrą do nas uszkodzone, niezgodne z opisem lub zamówieniem, albo – co gorsza – wcale nie zostaną wysłane, portal jest naszym gwarantem do zwrotu pieniędzy. Nie mamy się zatem czego obawiać, dokonując zakupu na AliExpress. To samo dotyczy kwestii takich, jak gwarancje lub zwroty. Naturalnie, każda sytuacja jest indywidualna, ale jeżeli zajdzie potrzeba dokonania reklamacji z powodu gwarancji lub zwrotu, to może się nawet okazać, że pieniądze wrócą do nas, a my nie będziemy musieli nic odsyłać. Dlaczego tak jest? Dzieje się tak najczęściej, gdy koszt wysyłki do Chin jest wyższy od wartości zamówionego przedmiotu. We wszystkich problemach związanych z zakupami oraz wątpliwościach wesprze nas polski portal Allinside.pl Dzięki niemu dowiemy się, jak sprawnie i szybko założyć konto na AliExpress i jak kupować na AliExpress. Uzyskamy podpowiedzi, a w sytuacji reklamacji i zwrotu, będziemy mogli liczyć na wsparcie. Allinside.pl to skarbnica wiedzy o zakupach na AliExpress.
 2. Bogata oferta portalu – wchodząc na stronę AliExpress, otwiera się przed nami świat najrozmaitszych przedmiotów, które mamy na wyciągnięcie ręki. To właśnie na tym portalu znajdziemy między innymi bardzo dobre telefony komórkowe nieznanych jeszcze na polskim rynku marek, które przewyższają swoimi parametrami topowe modele z półek sklepowych. Ale to nie wszystko. Możemy kupić tutaj biżuterię, ubrania, narzędzia i wiele innych rzeczy oraz gadżetów, których nie spotkamy na polskich portalach aukcyjnych, a tym bardziej w sklepach stacjonarnych. W poszukiwaniu upragnionej rzeczy również pomoże nam polski portal allinside.pl, który wyposażony jest w polską nawigację po stronie i kategorie. Dzięki temu łatwiej będzie nam znaleźć szukaną rzecz.
 3. Niesamowicie niskie ceny i darmowa wysyłka – kupowanie na AliExpress jest nie tylko bezpieczne. Portal ten wyróżnia na tle innych niewątpliwie bogaty asortyment, ale również niesamowicie atrakcyjne ceny i – w przypadku 95% sprzedających – darmowa wysyłka do Polski. Po co zatem kupować i przepłacać na innych portalach, skoro można nabyć coś taniej, z gwarancją i bez dodatkowych kosztów transportu?
 4. Zakupy na AliExpress potrafią zaskakiwać – kupując na AliExpress możemy być spokojni o nasze zamówienie. W końcu gwarantem dokonanej przez nas transakcji jest sam serwis. Gdy odbierzemy paczkę, może nas spotkać niespodzianka. Bardzo często dokonując zamówienia przez AliExpress, może nam się zdarzyć, że prócz zamówionego przedmiotu otrzymamy jeszcze gratis od sprzedającego. W tym przypadku, nie ma znaczenia, czy jest to rzecz kupiona za znaczną kwotę, czy też jest to śmiesznie tani gadżet. Takie niespodzianki wynikają z zupełnie innego podejścia do sprzedaży w tamtej części świata.
 5. Możliwość zamówienia próbek – na AliExpress nie tylko dokonamy zamówienia detalicznego. Mamy też możliwość kupienia próbek w celu sprawdzenia towaru późniejszego nabycia w większej ilości po cenach hurtowych.

Jak widać, kupowanie przez internet – i to w dodatku z najdalszych zakątków świata – nie musi się wiązać z wysokim ryzykiem, podobnym do rosyjskiej ruletki. Odwiedzając serwis Allinside.pl, który jest jak AliExpress po polsku, z łatwością znajdziemy poszukiwaną przez nas rzecz i otrzymamy pełne wsparcie przy jej zakupie na AliExpress. Dodatkowo, korzystając z polskiego serwisu, mamy możliwość wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody. A gdy zamówimy przedmiot z AliExpress, będziemy mogli śledzić naszą przesyłkę przez stronę Allinside.pl

Wpisy promowane

 • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
  Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
 • Ezoteryka a karty Tarota
  Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry