Co wyróżnia koszulki fruit of the loom na tle innych producentów?

Na rynku dostępne są różne koszulki i bluzy. Nie wszystkie zachwycają jakością, nie wszystkie zasługują na uwagę. Jeśli jednak interesują Cię produkty, którym nic nie można zarzucić i które zadowolą tych mających nawet najbardziej wygórowane wymagania, postaw na koszulki Fruit of the Loom. To koszulki marki, która na rynku istnieje już naprawdę długo, od samego początku stawiając na najwyższą jakość proponowanych produktów. Dba o to, aby do klientów trafiały wyłącznie takie koszulki, którym naprawdę nic nie można zarzucić.

Co wyróżnia koszulki fruit of the loom na tle innych producentów? 1

Jaką historię ma firma Fruit of the Loom?

Fruit of the Loom to spółka tekstylna, której historia jest naprawdę długa. Za jej powstaniem stoją bracia Knight, którzy założyli ją, dysponując starym młynem. Dość szybko zaczęła ona generować przychód na odpowiednim poziomie, co pozwoliło na jej dalszy rozwój. Wraz z czasem bracia zaczęli sięgać po materiał z rysunkiem jabłka. Dzisiaj jest to symbol firmy, którego nie da się pomylić z żadnym innym.

Marka ma grubo ponad sto pięćdziesiąt lat historii. Jej dzieje były różne. Przenosiła zakład pracy, zwalniała pracowników, zatrudniała kolejnych. Jej właściciele decydowali się na fuzje z innymi przedsiębiorstwami, co zakończyło się bankructwem. Ostatecznie jednak zmieniono sposób zarządzania, wyciągnięto wnioski z doświadczeń i stworzono firmę, która jest liderem w branży odzieży promocyjnej. Dzisiaj może pochwalić się ogromną fabryką w Afryce. W Maroku marka Fruit of the Loom zatrudnia blisko czterdzieści tysięcy osób.

Dlaczego koszulki Fruit of the Loom to dobry wybór?

Decydując się na koszulki Fruit of the Loom, możesz mieć pewność, że wybierasz produkt naprawdę dobrej jakości. Nie jest to jednak wszystko, co powinno przekonać się do zakupu koszulek tej wyjątkowej marki. Dzisiaj duży nacisk kładzie się na warunki, w jakich powstają ubrania. Coraz więcej mówi się o warunkach, w jakich w szwalniach muszą pracować ludzi. Marka Fruit of the Loom od samego początku nie kryje sposobu swojego działania. Dokłada wszelkich starań, aby stawiać na zrównoważony rozwój.

Kupując koszulki Fruit of the Loom, możesz być pewny, że nie wspierasz niewolniczej pracy. Firma współpracuje wyłącznie z tymi dostawcami, którzy dbają o zrównoważony rozwój i nie wykorzystują nikogo na żadnym etapie działalności. To właśnie dlatego nie pracuje ona na bawełnie z Uzbekistanu. To kraj, w którym na polach bawełny kwitnie wyzysk i bardzo złe traktowanie ludzi.

Jakie certyfikaty posiadają produkty Fruit of the Loom?

Koszulki Fruit of Loom posiadają szereg certyfikatów, co świadczy o ich wysokiej jakości i wyjątkowości. Marka posiada między innymi certyfikat Oeko-Tex, który jest najlepszym dowodem na to, że ubrania produkowane są przy zastosowaniu odpowiedniego stężenia szkodliwych substancji. Oznacza to, że ich produkcja nie przyczynia się do pogorszenia kondycji środowiska naturalnego. Do tego dochodzi certyfikat Wrap oraz The Fruit Code. Obecnie marka ta to jedna z lepszych firm, jeśli chodzi o jakość produktów, a także troskę o pracowników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top